oczipka kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Ayarlar önerisi

Gerçekten sapıkça bir özellik ya bu telefona bu yazılımı yapan mühendisler dönüp bir kere kullanmıyorlar her halde...
  2. O

Yardım Ayarlar önerisi

Ayarlar kısmında bu önerileri kapatmanın bir yolu yok mu bir türlü kapatamadım?
  3. O

Yardım Mi A2 şarj almıyor

Soketi kendim değiştirdim hocam BlitzPower Qualcomm QC 3.0 şarj adaptorünü kullanıyordum sanırım hızlı şarj muhabbetine telefonu kaybettik.
  4. O

Bobini elle değiştirme imkanım olmadığına göre yeni anakart mı takmam gerek hocam
  5. O

Peki çözüm ne öneriyorsunuz neyi değiştirmem gerek?
  6. O

Hocam şarj soketini değiştirdim sorun devam ediyor telefon açılmıyor. Verdiği tepki bu şekilde.İlk başta şarj oluyor simgesi geldi sonra oda gelmemeye başladı. Hiç bir tuşa tepki vermiyor sadece bildirim ışığı yanıp sönüyordu. 5 dakika sonra bildirim ışığıda yanmayı kesti. Tepki Bu telefon...
  7. O

Zaten şu an cihaz rootlu ve custom rom yüklü garantiye versem bile geri göndereceklerini düşünüyorum.
  8. O

%15 ti şarj oluyor dedi ve şarjı git gide düştü dedim, başka kablo ve adaptörler ile de denedim telefon şarj oluyor yazıyor ama olmuyor %0 da kalıyor ben mantıken batarya mı dolmuyor diye düşündüm. El mecbur ikisini de deneyeceğim garantisi var ama adamlar açmıyor ve cihaz rootluheadbang~~
  9. O

Merhaba, Telefonumu sabah kalktığımda şarja soktum %15 ti şarj oluyor dedi ve şarjı git gide düştü en sonunda kapandı ve bir daha açılmadı. Daha sonra teknik servise verdim telefonu bir cihaza bağladıklarını sorunun şarj soketinden olduğunu söylediler parçanın şu an toptancılar kapandığı için...
  10. O

Rom [Android 10.0] Official Pixel Experience [OTA][Mİ A2] 14.02.2020 - Destek Bitti

Hoçam en son yamada çok fasla kasmalar takılmalar oluyordu 9 a geri dönmüştüm. Yükledinis mi nası bu sürüm? Birde 0 dan kurulum yapılmas ise siyah ekranda kalabileçeğini söylemiş yapaçak arkadaşlar temis kurulum yapsın.
  11. O

Rom [Android 10.0] Official Pixel Experience [OTA][Mİ A2] 14.02.2020 - Destek Bitti

Sorun ÇÖZÜLDÜ. Ironsides Hocam uzaktan bağlantı sağlayarak bire bir yardımcı oldu sağolsun. ----Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için------ Twrp ekranında iken format data yaptık.
  12. O

Öselden yasamıyorum hoçam tel onaylı degıl usb 2.0 3.0 ayrı portlarında denedim sonuç aynı.
  13. O

Hoçam twrp wipelardan sonra açıldı fakat dosyaları hala daha atamıyorum çihasa. mtp etkinleştir açık kopyalanıyor diyor ve kalıyor öyle
  14. O

Hocam twrp yüklüyse adım 3 şunu diyor. Twrp yi açınız dahili hafıza harici cihazı sıfırlayınız.sonra yeniden başlat bölümüne geliniz, orda altta iki adet slot var a ve b. Demin sildiğiniz yer o an seçili slotdu. Şimdi diğer slota tıklayınız ve recoveru restart yapınız. Twrp tekrar açıldı ve...
Üst Alt