o Sherlock o kullanıcısının son içeriği

1. o Sherlock o

Rom Bu Romu Kesinlikle Yükleyin!

ben yükleyebilirim :D yalnız nfc, endo sürümünde düzgün çalışıyor mu acaba ?
  2. o Sherlock o

MIUI 12.5 Xiaomi 11T - Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RKWIDXM İndirme Bağlantıları

konuyu hortlatacağım ama bu sürümde nfc çalışmasında sorun yok değil mi ?
  3. o Sherlock o

Yardım Xiaomi 11t şarj çok çabuk bitiyor rom onerisi

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama teşekkür ederim bilgi için 🙏 Birkaç rom denemesi sonrası istediğim süreyi alamıyordum. Bu işlemi yaptıktan sonra sürede gözle görülür bir artış yaşadım. Denendi, test edildi ve onaylandı. Standart kullanım, mobil veri ve Bluetooth açık, ekran 120hz, pil...
  4. o Sherlock o

Haber Xiaomi 11T için eu rom testleri!

Dostum, batarya yani ekran süresi ne kadar alıyorsun pil kullanımını merak etriğim için soruyorum. Arama ve mesajlaşma uygulaması olarak miui dialer mı yoksa google arama mı var? Kullanımda göze çarpan herhangi bir bug donma kasma var mı? Daha önce miuivs yani vietsub denedim ama 11t için...
  5. o Sherlock o

Çözüldü Klavye altında çıkan ok tuşu

şaka mısınız 2 üst satırda açıklaması mevcut! insan önce bir yazılanları okur yahuu
  6. o Sherlock o

Soru Mesaj İkonu Kayboldu

Ana ekrandan kasıt Başlatıcı yani Launcher güncelleme yapıp bir dener misin? Güncelleme ile olmaz ise uygulamalar kısmından başlatıcıyı bul güncellemeleri kaldır sorunun büyük ihtimal çözülecektir.
  7. o Sherlock o

Yardım Mi 11t Ekran Koruyucu Bulamıyorum

He canım he ulaşılamaz değerde bu senin niye zoruna gidiyor da burada bol ünlemli cümleler kullanıyorsun. Her şeye muhalefet olma eğilimini yararlı yerlerde kullanmanı tavsiye ederim. Adam derdini yazmış gelmiş ukalalık yapıyorsun. Gölge etme birader!
  8. o Sherlock o

Yardım Mi 11t Ekran Koruyucu Bulamıyorum

hayır gerçekten sırf bunu yazmak için üşenmedin mi acaba ? 1677564984 ben de arıyorum. 4-5 farklı marka aldım ama malesef hepsi küçük tam kaplayan bulan olursa haber etesin lütfen
  9. o Sherlock o

Rom Xiaomi 11T Endonezya MIUI14 ANDROID 13 V14.0.1.0.TKWIDXM

Endonezya TKWIDXM 11t rom değil mi bu? fastboot yayınlanmadı daha da ondan soruyorum.
  10. o Sherlock o

arkadaşın bahsettiği sorun bu 1676896026 çözümü de bu tam ekran göstergesini gizle kısmı böylr olursa sorun olmayacak. çok basit bir işlem. bu kadar uzaması enteresan çünkü daha önce de çözüm yazıldı.
  11. o Sherlock o

yukarıda arkadaşlardan biri söylemiş Ayarlar - Ana Ekran - Sistem navigasyonu - Tam ekran göstergesini gizle bu kısım açık olmalı sorununuz düzelecektir. klavye uygulamaları ile alakası olmayan bir durum. kararlı rom dağıtılınca bu sorun da düzelir sanırım.
  12. o Sherlock o

Yardım Xiaomi Mi 11T TWRP yapamıyorum veya rootlamıyorum

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-11t-ve-mi-11x-twrp-olmadan-root-atma.129120/
  13. o Sherlock o

Rom Redmi Note 7 için Stock ve Custom Rom'lar (GÜNCEL)

Pixel experience android 12 kullanıyorum Fw ile beraber yükledim. Şarj problemi yok. Bildirim sorunu hiç kalmadı. Tavsiye ederim.
  14. o Sherlock o

Tema Marslı Teması

Ağa bağlanılamadı diyor Hocam. Bu arada ellerinize emeğinize sağlık
  15. o Sherlock o

Tema Born in Turkey Markette Yayında (MIUI 12 Destekli)

Merakla beklemedeyim. Özellikle bildirim paneli mükemmel gözüküyor.
Üst Alt