nusret41 kullanıcısının son içeriği

1. nusret41

Yardım Güncelleme Hk.

Daha önce defalarca çeşitli cihazlara rom atmama rağmen en son bir cihazi pert ettiğim için sormadan edemedim. Cihazı yeni aldım direnc işlemi yapılmış çift sim NFC aktif. Güncelleme görmüyor. Forumda açılan konuları okudum kafam karıştı. Hangi rom u yüklemem gerekir güncellemeleri görmem...
  2. nusret41

Yardım Rom yüklerken cihaz kapandi

Merhaba. 11 litre 5g ne 256gb yurt dışı direnç işlemli cihazda eu custon rom yüklü iken twrp üzerinden hyperos yüklemeyi denedim ve cihaz yükleme hatası sonrasında kapandı. Ekran hiç gelmiyor. PC ye bagladigimda edl mod portu bağlı gösteriyor. Cihaz kurtarılabilir mi? Uzak bağlantı ile bir...
  3. nusret41

Yardım Restart sorunu

teşekkürler. donanımsal sorun çözüldü.
  4. nusret41

Yardım Restart sorunu

Merhaba. IMEI repair sonrası cihaz reset sorunu ile karşılaşmaya başladım. Direnç değiştirildi. Repair yapildiyor ve belirli araliklar ile restart yapıyor cihaz. Neden olabilir
  5. nusret41

Soru 10s carplay sorunu

Arkadaslar aracinda bu telefon ile carplay kullanan varmi. Benim cihazda araca bir sure bagli kaldigi zaman surekli kopma yasiyorum. Baska cihazla olmuyor kabloda degistirdim ayni. M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. nusret41

Mod POCO X3 Magisk Modülleri (NFC / PRO / GT)

bekliyoruz :)
  7. nusret41

Araçlar POCO X3 NFC Yararlı Magisk Modülleri

Bu eklenti APK ve yüklenmiyor başka varmi
  8. nusret41

İnceleme PC olmadan Sürümler arası geçiş

Ben denemedim hiç. Geçiş için android 11 olması gerekiyormuş. 9s var bitane onu 11 yapıp denicem sonra
  9. nusret41

İnceleme PC olmadan Sürümler arası geçiş

youtube de denk geldim. ihtiyacı olan mutlaka olur. PC olmadan Sürümler arası geçiş.
  10. nusret41

MIUI 12 Redmi Note 9S Rusya Kararlı V12.0.2.0.QJWRUXM İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar benim cihazda 12.0.6.0 QJWRUMX yüklü ve 12.5 güncellemesi gelmedi bu rom a. Nasıl guncellerriz PC harici ama veri kaybı olmadan.
  11. nusret41

Rehber Redmi Note 8 UNBRİCK (Yetkili Hesap Olmadan)

Size göre değil deken !?
  12. nusret41

Yardım Netflix bu cihazınızda uyumlu degil

yurt dışı cihz mı
  13. nusret41

Yardım Netflix bu cihazınızda uyumlu degil

netflix uygulamasını magisk ten roottan gizlesen ??
  14. nusret41

Yardım Redmi note8 akıllı saat sorunu

ayarlarını bi kurcala. bağlantı sıklığı falan vardır belki
Üst Alt