nurxc kullanıcısının son içeriği

1. nurxc

Sen sürüm yazsana

Sen sürüm yazsana
  2. nurxc

Ne ücreti bro? Orjinal boot dosyasını yükle cayır cayır kullan basit.

Ne ücreti bro? Orjinal boot dosyasını yükle cayır cayır kullan basit.
  3. nurxc

Mod Hızlı Şarj Çözümü

Normalde kaç watt
  4. nurxc

Mod Hızlı Şarj Çözümü

Evet MIUI olabilir .siz modülleri yükleyip deneyin 1699076197 Modülleri yükleyip dene.
  5. nurxc

Mod Hızlı Şarj Çözümü

Aynen dogru haklısın cihaz faZla ısınır
  6. nurxc

Yardım Magisk

Şansını zorluyorsun android 13 te magisk ve modülleri şuan için stabil değil zaman lazım genede sen bilirsin bizim sözümüz sagliga.
  7. nurxc

Yardım Magisk

Bootlop protector yukleseydin belki çözüm olurdu.simdi orijinal boot.img flaslayip denemen lazım,yoksa mi flash ve fastboot rom olayı seni bekliyor malesef.
  8. nurxc

Yardım Redmi 12 Lite Root Sıkıntı Olur Mu?

Aynen sivenzi. Doğru yazmış.bl açık olmaz ise softbbrick olur galiba
  9. nurxc

Yardım Redmi 12 Lite Root Sıkıntı Olur Mu?

Atamazsın diye biliyorum.magisk de olsa twrpde olsa flash yapmak için pc ara kablosu fastboot modu minimal ADB ve basit kodlara ihtiyacın olacak.
  10. nurxc

Mod Hızlı Şarj Çözümü

İlginç.thermal disabler çalışmıyor bence sende
  11. nurxc

Yardım Magis ile root aticam ama zip ile aticam yoksa APK ile bilemedim

Magisk ile root aticam diyor twrp ye niye kafayı taktınız anlamadim cihaz tamire mi gitsin?? 1692942943 Magisk apkyi indir kur.telefonun kullandığın fastboot romu indir ve image klasöründe ki boot.img telefon hafızasına at.magisk ile yamala.yamaladigin dosyayı pc ye at ve minimal ADB...
  12. nurxc

Yardım Xiaomi mi11T Fastboot modunda kaldı cıkamıyoruz

Fasboot reboot komutu denedinmi cmd de 1692888454 Açma ses artı eksi tuşlarına aynı anda 30 sn civarında ...telefon kapanana kadar bas.olursa tekrar açma tuşuyla aç.
  13. nurxc

Soru Dirençle atılan imei sıkıntı çıkartır mı

Konunun uzmani hiç değilim bu forumu takip ettiğim kadarıyla 3 -5 ayda bir slot mu degisiyormus guncelleme dediğiniz o galiba böyleyse çok can sıkıcı bı durum ve zaman kaybi
  14. nurxc

Mod China romu %98 türkçe yapma !!

Dene ve bizede haber ver
Üst Alt