nurrpn8z kullanıcısının son içeriği

1. nurrpn8z

Yardım mi fit te güncelle gözükmüyor

Bendede güncelleme görünmüyor.Son versiyon 1.0.6.16.
  2. nurrpn8z

Yardım Telefon açılış ekranında kalıyor.

Bugün telefondaki sorunu şans eseri çözdüm.Telefonun şarjı bitmişti mi ekranında açık kalıp kapanmadığı için.Bende şarja taktım pil ikonu göründü sonra ses açma+güç tuşuna basıp wipe data menüsüne girmeyi denedim belki olur umuduyla ve oldu.EDL moda gerek kalmadan çözüldü fakat telefonun...
  3. nurrpn8z

Korktuğum başıma geldi o halde yurtta kaldığım için deneme fırsatım yok şu an.Denediğim zaman foruma sonucu yazarım.
  4. nurrpn8z

Model:2016070 imiş.Sorunun çözümü telefona kısa devre yaptırmakta galiba yardımınız için teşekkürler.
  5. nurrpn8z

Mee7 olup olmadığını nereden öğrenebilirim.Telefonda tek yapabildiğim işlem fastboot moda almak bootloader kilidini açamıyorum telefon ayarlarına giremediğim için.Fastbootta iken edl moduna almaya çalıştığımda bu hatayı veriyor zaten.
  6. nurrpn8z

Ses açma ve güç tuşlarına basılı tuttuğumda mi ekranı gidip geliyor yeniden başlatıyormuş gibi telefon kendini.Recovery menüsüne girmiyor.Telefonun bootloader kilidini açmam gerekiyor galiba fastboot ile rom atabilmek için onuda denedim fakat telefonu açamadığım için geliştirici seçenekleri...
  7. nurrpn8z

Evet başlıktaki gibi bu gün telefonu kapattım kapatmaz olaydım telefon bir daha açılmadı.Açmaya çalıştığımda Mİ ekranında kalıyor hiç bir tepki yok fastboot a alıp rom yüklemeye çalışıyorum fakat flash xbl hatası veriyor.Ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.
Üst Alt