nurilhuda kullanıcısının son içeriği

1. nurilhuda

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

10 saatleri görünce çok umutlanmıştım. Aslında benim için bu süreler gayet yeterli mi 6 kullanıyordum totalde 3 saat alıyordum fakat yine de üzüldüm aslına bakarsanız M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. nurilhuda

13. Gün bir kaç gün önce hah iyi düzeldi dedim 7-8 saati görüyordum şimdi şarj 64 2 saat 17 dk ekran açık süresi oyun yok video yok :( çok kötü sanırım iade isteyeceğim max 6 saati görebiliyorum. Sizce ne yapmalıyım. Rom root karnel yok M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. nurilhuda

Yardım Fastboot modu siyah ekran hatası

Fastboot ekranına aldığında bilgisayarın görmüyor mu ? M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. nurilhuda

Yardım Arama sorunu

Çözüm; Ayarlar - Ek ayarlar - Erişebilirlik - İşlem yapma süresi kısmını süre olarak azaltın. Alıntıdır. Kaynak yukarıda belirtildi. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. nurilhuda

Yardım Arama sorunu

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://forum.miuiturkiye.net/konu/ekranda-sabit-duran-bildirim-sorunu-cozumu.92812/&share_tid=92812&share_fid=109546&share_type=t&link_source=app M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. nurilhuda

Yardım Twrp format data sorunu

Telefonunuzda şifre varsa kaldırın tekrar deneyin. Sorun devam ederse twpr sürümünü değiştirin. Yine olmazsa mount kısmından ekleyebildiğiniz her şeyi ekleyin twrpyi yeniden başlatıp tekrar wipe'layın. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. nurilhuda

Yardım Redmi Note 9 Repair Sonrası Şebeke Sorunu

Donanımsal bir sorun olduğunu sanmıyorum. Tekrar imei repair yapın sorunun devam edeceğini sanmam fakat farklı bir imei numarasıyla ve kullanmadığınız size ait olan bir telefonun imeisini kullanmanızı öneririm M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. nurilhuda

Yardım Xioami Redmi Note 9S Telefonun Ahize Hoparlöründen Ses Gelmiyor.

Fabrika ayarlarına döndürüp deneyin. Sorun devam ederse tekrar yazın lütfen M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. nurilhuda

Yardım İMEİ Sorunu

Birçok kişiye bu hafta bu mesaj gelmiş genelde yanlış yollamışlar *#06# yazarak kendi imei numaranla mesajda gelen imei numarasını karşılaştır. Aynı ise aldığın yerle görüş. Farklı ise umursama. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. nurilhuda

Yardım Mi 6 virüs tespiti??

Telefonda halihazırda bulunan "Tarayıcı" uygulamasının güncelleme dosyasıymış bir rus formunda karşılaştım. Önemli bir şey değilmiş velhasıl kelam. Yoksay de. Bu arada Android'de antivirüs programı kullanmanı önermem. Zira yarar sağlamadığı gibi birçok zararı var. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk...
  11. nurilhuda

Yardım Poco X3 Çözünürlük 1080x2179

SetEdit ile redditte konusu var poco x3 90 hz yazarsanız google'a bulursunuz Evet görüntü kalitesi. Bir sıkıntı yok fakat orada yazan değer canımı sıktı. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. nurilhuda

Bir de bir sorum var benim ekran çözünürlüğüm neden böyle gözüküyor?
  13. nurilhuda

Halen aynı :( M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. nurilhuda

Telefonda geliştirici seçeneklerinde bulunan power monitör den bakıyorum
  15. nurilhuda

Arkadaşlar resimde görüldüğü üzere ekran çözünürlüğüm power monitörde 1080X2179 yazıyor. Alalı 1 gün oldu seteditten 90hz e sabitlemiştim öncesinde sanırım böyle bir şey yoktu düzelir mi acaba eğer normal birşeyse konuyu silerim
Üst Alt