Nur47 kullanıcısının son içeriği

1. Nur47

Soru Güncelleme sonrası

Peki bu güncelleme yapıldığında fabrika çıkış ayarlarına mı dönüyor cihaz bu konuda bir fikriniz varmi şimdiden cevap için teşekkürler [emoji847] MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Nur47

Rehber Twrp ile Sorunsuz Rom Kurma Yöntemi (Video)

Cevabınız için çok teşekkür ediyorum peki burda bana hangi rom tavsiye edersiniz EUR yoksa global mi MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Nur47

Rehber Twrp ile Sorunsuz Rom Kurma Yöntemi (Video)

Elinize agzınıza saglık anlatım ve sunumunuz için eyvalla benim cihazım MI CC9 PRO olan çin modeli MUIU SURUMU 11.0.7.0(PFDCNXM) Sürümü yüklü android sürümü 9 PKQ1.190302 İMEİ bilindik yol brn bu cihazım goncelikle günceleme sonra euro romdan global roma yükleye bilirmiyim acemiyim ilk...
  4. Nur47

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler
  5. Nur47

Anket Hangi Rengi Tercih Ettiniz?

Beyazda kutu içinde sefaf kılıf cikiyor [emoji6] MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Nur47

Anket Hangi Rengi Tercih Ettiniz?

Beyaz sedefli çok guzel MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Nur47

Recovery [Android 9] Mi Note 10 / Mi CC 9 Pro - Twrp 3.3.1-1118 Tek Tuş Yükleme Aracı

Olur twrp ve global rom yukleye bilirsin MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Nur47

Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro (Avrupa) EEA Kararlı V11.0.11.0 PFDEUXM İndirme Bağlantıları

Hocam bende telefon CC9 global rom yüklü hangi rom tavsiye edrsiniz avrupami globalmi birde çin rom üzerine global yüklenmiş gunceleme telefon uzerinden yapa bilirmiyim slmdlden teşekürler MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Nur47

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

10 yıldan fazla iPhone kulaniyorum en son iPhone xmax Kulanicisiyim bu telefonu ilk alicilarindanim 3900 TL verdim erken aldım şimdi fiyatlar düştü 3100 kadar 8ram 128 hafıza işlemci güzel ve hızlı bence telefonu küçümsemeyin AMOLED ekran goril 5 ekrana vesayre tr fiyatı yüksek vergilerden...
  10. Nur47

Yardım minote 10 ekran koruyucu

Merhaba 5999 Türkiyede satısa cıkıyor simdiden alanlar hatırlı olsun
  11. Nur47

Rom [YENİ]Mi 9 SE - MIUI 10 v9.6.13 Global Beta Rom

Evet nasıl cevirdiyseniz lütfen tarif edermisiniz
Üst Alt