nuhi kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım Miu12.0.1 play store açılmama sorunu

Merhaba, dediğini uygulamayı yükledim, ilgili APK lari kurdu ama yine connecting problemi devam etti. Reddit sitesinde bir kullanicinin çözüm yolunu denedim ve oldu. Apps/ permission/ autostart deyip google ile ilgili uygulamaları aktif edince problem çözüldü.
  2. N

Merhaba, sizdeki versiyonları paylaşmanız mumkun mu? Google play services framework, google play services, google play store, google account manager
  3. N

Merhaba, aynı sorun bende de oldu Ne yaptiysam, bir sürü versiyonlar yükleyip kaldirdiysam da Google server communicating hatası almaya devam ediyorum. Rica etsem sizdeki Google services framework, google accounts manager, google play services ve google play versiyonlarını paylasabilir...
  4. N

Soru Mi 9 da ki Şarj Animasyonu Mi 8 e uygulanır mı?

Merhaba, mi8 de cn rom da bu özellik şu an var.Miui 10.3.5 de mevcut.
  5. N

Soru Vodafone VoLTE

Merhaba, volte cagri yapmak için her iki tarafın volte olmasına gerek yoktur. Her iki taraf volte olursa sadece çağrı kurulma süresi acayip kısa olur.HD yazısı gidiyorsa zaten 4G de kalamiyorsunuzdur, 3G den servis aliyorsunuzdur. Vodafone 4G ile data yapabiliyorsaniz Volte de yapabiliyor...
  6. N

Soru Vodafone VoLTE

Merhaba, şarjı asıl belirleyen bulunduğunuz yerdeki çekim kuvvetidir. Ne kadar az çekerse telefon daha fazla enerji harcayarak şebekede kalmaya calisir. Bir de 4g nin iyi çektiği yerde 800 veya 900 MHz den servis aliyorsaniz 3G ye göre sarjiniz daha uzun gider.4g de anten çubuklarından ziyade...
  7. N

Yardım Arama sırasında internet

Merhaba, Vodafone da 3g ya da volte yapsanizda aynı anda internete girebilirsiniz.
  8. N

Soru Çift hatın kayıtsız kullanım süresi

Selam, her 30 günde bir şu kadar gün sonra kapatılacaktır diye sms geliyor.
  9. N

Soru Çift hatın kayıtsız kullanım süresi

Selam, Oncelikle düz mantığınız doğru. 2 IMEI farklı olduğu için toplam 240 gün kayıtsız kullanabilirsiniz. 3 IMEI alanına farklı telefon yazamazsınız.cunku IMEI deki ilk 8 hane telefonunuzun marka modelini verir.btk da mutlaka bu kontrolü yapıyordur. O zaman akla şu soru gelebilir aynı marka...
  10. N

Soru China ROM miui10 Al hk.

Yardımcı olacak arkadaş yok mu?
  11. N

Soru China ROM miui10 Al hk.

Merhaba Miui10.0.6 China ROM yüklü cihazimda mi ai kullanmaya çalıştığında sadece çince anlamakta.ingilizce anlaması için ne yapmam gerekir?
Üst Alt