nuhababa kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım İmei repair sonrası hat kesilmesi

İyi forumlar. Yurt dışından imei atılmış aldığım mi note 10 cihazımı yaklaşık 3 yıldır kullanıyordum. Abime vermek için telefonu sıfırladım ancak sıfırlayınca imei bozuldu. Bende kendi çabalarımla eski bi xiaomi telefonumun (orijinal imeili) imeisini, imesi giden mi note 10 telefonuma attım...
  2. N

Soru Akıcı rom tavsiyesi

Hocam peki miui olan akıcı bir rom tavsiye edecek olsanız ne tavsiye edersiniz ? 1657046687 Hocam crDroid en son 1 yıl önce mi güncellenmiş yoksa ben mi yanlış yere bakıyorum?
  3. N

Soru Akıcı rom tavsiyesi

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
  4. N

Rom Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (Tucana) - Endonezya Kararlı Rom MIUI V13.0.2.0.RFDIDXM

Hala enonezya rom mu kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Eu dan geçeceğim de daha akıcı bir rom arıyorum.
  5. N

Yardım Ekran kilitliyken bildirim gelmiyor.

Sadece whatsappta falan mı oluyor yoksa hiçbir bildirim mi gelmiyor?
  6. N

Soru Akıcı rom tavsiyesi

Merhabalar. Mi note 10 kullanıyorum ve eu rom stabil versiyonunu kullanıyorum ancak akıcılığından pek memnun değilim. Annemde daha düşük bir xiaomi modeli var ve uygulamaya tıkladığım anda açılıyor ancak ben şuanda böyle bir performans alamıyorum. Özellikle kamera aşırı kasıyor. Tavsiye...
  7. N

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

İyi günler. 12.0.2 stabil eu'dan güncelleme yolu ile 12.5.2.0'a geçtim. 12.5.2.0 biraz kasıyordu. Youtube musicte müzik dinledikten sonra bildirimler kısmındaki müzik bildirimi telefonu yeniden başlatmazsan gitmiyordu. Bazen aşırı kasma donma yapıyordu ana ekrandayken falan. Önceki sürümde...
  8. N

Oyun PUBG Tuşu

Hocam benim telefon mi note 10 aşırı kalın kılıfsız anca sığıyor ama hiçbir tuş sığmıyordu sizin dediğiniz tuş sığdı ve metal kaliteli duruyor 2 tane sipariş ettim 20 liraydı 30 lira üstü kargo parası almıyordu :D
  9. N

Oyun PUBG Tuşu

Hocam tuşlar geldi dediğiniz gibi telefona uydu çok teşekkür ederim. Tek bir sorunum var. Normalde kulaklık girişi sağ üste denk gelecek şekilde kullanıyodum sorun yoktu. Giriş sol altta kalacak şekilde takmam gerekiyor o da kulaklık girişi avcumun içine denk geliyor rahat etmiyor. Siz ne...
  10. N

Oyun PUBG Tuşu

Teşekkürler hocam koldan zaten var bende eski telefonumdan kalma tuşları hemen sipariş edeceğim :)
  11. N

Oyun PUBG Tuşu

Mi note 10 telefonuna uyumlu pubg tuşu kullanan var mı? Telefon kalın olduğu için uyumlu tuş bulamadım da. Şimdiden teşekkürler
  12. N

MIUI 11 Redmi 5 Plus Eu Stabil 11.0.3.0 OEGCNXM V11 8.1 Kurulum

Sekko Hocam merhaba MIUI optimizasyon seçeneğini kapatmam gerekiyor ancak geliştirici seçenekleri kısmında yok. Normalde olurdu. Nerede acaba ?
  13. N

Evet dün bende denedim ve düzeldi artık mesajlar geliyor, teşekkür ederim. Ekran sürekli açılma sorunu olan varsa ayarlar>kilit ekranı>ekranı uyandırmak veya kapatmak için iki kez dokunun seçeneğini kapatsınlar.
  14. N

yüz kilidini kapattım hala aynı sorun var durduk yere açılıyor ekran. neyse hocam sağolun iyi akşamlar.
  15. N

hocam meşgulseniz sonra cevap verebilirsiniz beklerim sorun değil yarım cevap vermenizden iyidir
Üst Alt