nuh163 kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım Poco x3 gt twrp ve root

nasıl yapıldığını buldun mu ?
  2. N

Yardım Haylou T15 TWS'de ses kesilmesi neden oluyor?

2 aydır t15 kullanıyorum. 10-15 gündür sürekli olarak ses kesilme sorunu yaşıyorum.Tek kulaklıkta sıkıntı olmuyor. Sebebini anlayan oldu mu?
  3. N

Yardım Telefon hiç açılmıyor!!

Aynı sorunu yaşıyorum çözümü bulabildiniz mi ? suntalam
  4. N

Yardım Poco X3 GT sistem arayüzü donma sorunu

Aynı takılma sorunlarını yaşıyorum çözümü nedir bulabildiniz mı?
  5. N

Yardım Mi band 5 sensör aktif olunca cihazın kapanma sorunu

Aynı sorundan muzdaripim. Nabız ölçümü yaptığımda direkt kapaniyor ve tekrar şarja takmadan açılmıyor. Sorunun çözümünü buldun mu?
  6. N

Yardım Yeni batarya

Bataryayı nereden aldınız birde eski ekrar süresi ile şimdiki ekran süresi arasında gözle görülür bir artış var mı?
  7. N

Yardım EDL modda rom flashlama sorunu.

cihaz ekran gitti hiç bir şeye giremiyorum ne sisteme ne fastboota ne recoverye. test point metodu ile edl moda geçtim ama mi flash ile rom kurmaya çalıştığımda dummy.img de kalıyor. ilerlemiyor
  8. N

Yardım EDL modda rom flashlama sorunu.

cihazını yapabildin mi ? aynı sorundan muzdaribim. Dummy.img de takılıyor
  9. N

Yardım MI5 Tepki Vermiyor

15 dk önce eu rom yukledim cihaz karardı hiç bir tuş yanıt vermiyor. bilgisayara usb ile bağladığımda edl moda geçmiş. şimdi mi flash ile kurtarmaya çalışıyorum ama 300 sn oldu tık yok. flash tool'u denedin mi hocam sen
  10. N

Soru Mi A2 Özellikleri

Bende a2 yokda aosp rom kullanıyorum. Belki A2 de de böyledir
  11. N

Mod Mi5 Android Pie'de Sorunsuz Çalışan Gcam ve Gece Çekim özelliği

60 FPS video çekmiyor. 1 saniye sonra donuyor bı bende mi oluyor acaba ? (Havos-OS)
  12. N

Yardım Pie Güncellemesi Sonrası Bootloop

bende hacoc os rom kurarken sürekli bootloopda kalıyordu. Ama sadece havoc os da sıkıntı oluyordu.Ne yaptıysam duzeltemedim. Sonra bi dosya buldum romu kurdum ardından da bu dosyayı twrp ile flashladım ve telefon açıldı. Sende işe yarar mı bilmem ama bu dene istersen dosyayı upload ettim MEGA
  13. N

Kernel Xiaomi Mi5 | Kerneller + İndirme Linkleri

Darkness kernell ve havoc OS 2.0 rom kullanıyorum çok memnunum. Oyunlardaki performans şaşırtıcı derecede arttı.
  14. N

Yardım Merkezi saat MİUİ 9.5.2.0

Miui 9.5.2.0'a nasıl merkezi saat yaparım. Forumda gördüğüm bütün yöntemleri denedim ama olmadı. Yapan varsa yardımcı olabilir mi ? Mi 5 kullanıyorum
Üst Alt