NS_85 kullanıcısının son içeriği

1. N

Satıldı Arızalı Mi 6 + Kılıflar

128 / 6 gb modelidir. Anakartı ve mikrofonu arızalıdır. Diğer parçalar sağlamdır. Kasasının önü ve arkası tertemizdir. Yan kısımlarında ise kronik soyulma vardır. İsteyene +50 liraya, kutusu + şarj cihazı(yurt dışı) ve aşağıda bazılarının linkini paylaştığım 8-9 kılıf ile birlikte verilir...
  2. N

Arızalı Mi 6

Benzer ilanları üye girişi yapmadan görüntülediğim için görsel eklendiğini fark etmemişim, en kısa zamanda güncelleyeceğim.
  3. N

Arızalı Mi 6

Fiyatı ilana yazmıştım, 500 TL.
  4. N

Arızalı Mi 6

128 / 6 gb modelidir. Anakartı ve mikrofonu arızalıdır. Diğer parçalar sağlamdır. Kasasının önü ve arkası tertemizdir. Yan kısımlarında ise kronik soyulma vardır. İsteyene kutusu, şarj cihazı ve kılıfları ile birlikte verilir. İstanbul içi elden teslim edilir.
  5. N

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Suat hocam öncelikle emekleriniz için teşekkürler. Bugün gözüme çarpan ufak bir çeviri hatasını paylaşmaya girmiştim ki mesajınızı gördüm. EU 10.3.1 kararlı sürümündeyim. Telefon görüşmesi ekranında ses çıkışını seçtiğimiz bölümde hoparlör seçince ses, ahizeden: ahize seçince hoparlörden...
  6. N

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Arkadaşlar temiz kurulumla EU 10.3.1 kararlı sürümünü yükledim ama telefonum hızlı şarj olmuyor. Bunun özel ayarı mı var yoksa bu sürümde mi sorun var?
  7. N

Dediğim gibi çok sağlıklı bir test olmayabilir benimki. Daha uzun süre denemeliyim.
  8. N

Ben dün EU 10.3 stabili %50 şarja kadar denedikten sonra Mi-Globe stabili yükleyip şarjı doldurdum. Bir deneme de Mi-Globe ile yaptım. 20 saatlik kullanımla ne kadar doğru gözlemlenir bilmiyorum ama nedense Mi-Globe'da şarj daha hızlı tükeniyor. Android sistemi ve kernel daha fazla güç tüketmiş...
  9. N

Bir tek factory reset yapmadım, onu da yapmam gerekiyor muydu?
  10. N

Ben de dün Mi 6 cihazımda EU kararlı roma geçtim. Yakın zamanda Revolution ve MiRoom kararlı kullandım. Şu an şarj süresi efsane, 3 saat ekran açık sürem var ve %70 şarjım var halen. Ama telefon daha çok ısınıyor. Ve diğerleri kadar akıcı gelmedi bana. Sanki dokunmatik hassasiyeti biraz az...
  11. N

Rom MIUI 10 - MIUI.AM Rom özellikleri ve yükleme talimatı

Mi 6 için burada sorunsuz yeni sürümü var: MIUI AM ROM Activity
  12. N

Rom MIUI 10 - MIUI.AM Rom özellikleri ve yükleme talimatı

Bu romu dwnemek istiyordum ama Güvenlik uygulaması durduruldu diye sürekli hata veriyor. Mi 6'da deneyip aynı hatayı alan var mı?
  13. N

Rom MIUI MS RoM 9.9.3 [Mi8-Mi9-Redmi K20Pro-Redmi Note 5]

Bu romda da benzer altyapılı romlarda uygulama izin isteği diyaloğunu ekranın alt tarafı yerine standart hali gibi ekranın ortasında gösterme yolu var mı?
  14. N

Rom EpicROMPlus_Mi6_MIUI10

Ben de Epic romu kurdum birkaç kez. Arada da diğer alternatifleri kurdum. Bazen çok yavaş oldu Epic rom, bazen hata verdi ama son kurduğumda sıkıntı yok şimdilik.
  15. N

Rom EpicROMPlus_Mi6_MIUI10

Bu kötü oldu, ben de Epic Rom'a dönmek istiyordum ama biraz daha beklemeliyim sanırım. Bu arada Miui ms romu denediniz mi hiç?
Üst Alt