noyadean kullanıcısının son içeriği

1. noyadean

Recovery Redmi Note 10 OrangeFox Recovery

Hocam merhaba, boot yapıp açtım da. Recovery içinde decrypt olmuyor o yüzden orange fox'u flashlayamıyorum. Bir çözüm yolunuz var mıdır?
  2. noyadean

Soru İmei Repair edilmiş RN10 cihaza Custom Rom Yüklenirmi

Merhaba, elimde 100k direnç ile imei repair yapılmış redmi note 10 mevcut. twrp recovery kurulu. bu telefona custom rom yükleme işlemi yapınca imeinin çalışma gibi bir durumu var mı? deneyen var mı böyle birşeyi?
  3. noyadean

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

hocam merhaba, elimde redmi note 10 mevcut. çift sim imei atılmış durumda. telefon güncelleme yaptı ve "nv data is corrupted" diye hata alıyorum şuan. bunun bir çözümü var mı? sanırım direnç ile imei atılmış. bir de bootloader kilidi de kapalı.
  4. noyadean

Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Ressurecction Remix Android 10
  5. noyadean

Hangi rom hocam? Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
  6. noyadean

Tema Miui13 Teması

Ekran görüntüsü atabilir misiniz hocam? Teşekkürler Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
  7. noyadean

Yardım Redmi Note 8 Kendi Kendine Tiklama

hocam bende de bu sorun vardı miui 11 global romda. Miui 12 kurdum hiç yaşamadım bu sorunu. Sorun bence sistemsel
  8. noyadean

MIUI 12 Redmi Note 8 RevOS Miui 12 - OFFICIAL | 10 Q (20.7.29)

Hocam one os tam olarak ne zaman yayınlanacak redmi note 8 için? Bilginiz var mı? Sent from my GM1917 using Tapatalk
  9. noyadean

Hangi rom hocam? Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
  10. noyadean

Zorunlu değil ama daha iyi batarya süresi almak için ideal. Yüklemenizi tavsiye ederim hocam. Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
  11. noyadean

Evet hocam. Ben de ryzen kernel ile kullanıyorum. Sorunsuz çalışıyor
  12. noyadean

bluetooth medya çalışıyor mu?
  13. noyadean

Yardım Parmak izi sensörü ekrana temas ediyor

Ben de başta fiziksel hata olduğunu düşündüm hocam ama aosp kurduktan sonra fikrim değişti. Rom kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyorum. Ama yine de farklı bir note 8 e aynı romu kurup tam emin olacağım. Teşekkürler cevabınız için Ben de romdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum hocam. Teşekkürler...
  14. noyadean

Hocam diyelim ki WhatsApp uygulamasının içindeyim, uygulamanın içinde elimi parmak izi sensörüne koyduğum zaman ekranın parmak izi konumunun bulunduğu yerde bir basma eylemi meydana geliyor. Sensöre parmağımı her koyduğumda oluyor bu.
  15. noyadean

Merhaba, Daha öncesinde Miui 12 portu olan Miroom romunu kurdum ve kurduktan sonra parmak izi sensörüne bastığım zaman ekranda temas oluyordu. Sonra aosp rom kurdum aosp romda hiç böyle bir sorun yaşamadım. Daha sonra Miui 11 portu olan Miuimix romunu kurdum. Miroom miui 12 romunda da yaşadığım...
Üst Alt