nooldunuzzz kullanıcısının son içeriği

1. N

Soru Cfw romlar için miui arayüzü

hocam 4.7 için araştırmıştım da bir bilgi yoktu yani xda da falan volte ile ilgili :(
  2. N

Hocam öyle bir özellik yokmuş gibi davranıyorum sıkıntı olmuyor :D
  3. N

Hocam çalışmıyor 4.7 de volte apn fixer dediğiniz gibi çözmedi. Evoya mı döndünüz tekrardan ? 1602441406 Hocam viper4android miui stock romunda stabil değil bayağı bir araştırdım telefonun açılışından itibaren otomatik başlatmasında sıkıntı var manuel olarak uygulamayı başlatmak gerekiyor ve...
  4. N

hocam cihaza rom yüklemekten baygınlık geldi artık dedim arayüzü yükleyip yırtabilirsem iyi olur diye düşündüm angel~~
  5. N

Miui 12 kurabilsek tadından yenmez hocam ya :D
  6. N

Cfw romlar için miui arayüzü kurmak mümkün müdür acaba?
  7. N

Rom Redmi note 8 pro unofficial rom önerisi

Hocam anx sorusu konudan bağımsızdı :) 1602097386 Hocam anx konudan bağımsız bir soruydu :) Driver konusunda da sıcaklık değeri vs. Ölçülemiyor hocam Demonslayer kernelinde cpu sıcaklık değeri ölçülemiyor hocam driver ile alakalı bir durum değil mi bu oyunlarda da mesela en düşük ayarlada...
  8. N

Mediatech driverları yüklü mü hocam bu kernelde 1602089053 Hocam bu videoda bir karşılaştırma var ama custom romlar arası en önde evo x var pixel bayağı gerilerde ne kadar doğru bilmem tabi kullanıcı sizsiniz şu an pixel romun 1602089120 Note 8 pro için şu an en güncel anx kamera sürümü...
  9. N

Hocam aynen öyle gibi ama stock roma viper4androidi stabil bir şekilde kuramadım mesela telefonun açılmasından itibaren arkaplanda otomatik çalışmıyor vs. Demonslayer kernelinin batarya performansı hoşuma gitti. Stock roma yazılabilir hale gelse stock romu rootlu kullanmak mantıklı
  10. N

cihazın nv dosyaları zarar görmüş iemi onarmak durumunda kaldım :(
  11. N

hocam teşekkür ettim. Hallettim onu fakat şimdi de cihaz sim kart okumuyor. Mi 10 rusya sürümünü yazmıştım cihaza ondan kaynaklı oldu galiba. Efs dosyasıyla mı alakalı yoksa yazılımsal mı? global romu flashlasam düzelir mi ?
  12. N

hocam cfw ile kurdum dediğiniz gibi ama romu kurduktan sonra twrp ye giremiyorum ya hiç recovery moda geçmiyor ya da twrpde 10 saniye sonra cihaz kendini resetliyor. Android 9 a düşürüp de denedim ama romu yüklediğim anda recovery modda sıkıntı oluyor. Romdan kaynaklı bir durum mu bu ...
  13. N

Hocam android sürümünü 9a düşürmek şart mı evo x romu yüklemek için. Boot ekranında açılıp kapanıyor yükledikten sonra cihaz romu
  14. N

Hocam bir karşılaştırma yapar mısınız kullandıkça rica etsem 1600963181 Note 8 pro için rom seçenekleri de kısıtlı gibi şu an. Note 8 için daha farklı romlar varken pro için olmaması ilginç geldi. İlerisi için bir şey diyemem tabiki
  15. N

Forumlarda yazmışlardı da volte de sıkıntı olduğu için Evo roma yönlendirmişler. 1600888145 Arka kapakta oyun oynarken elinizi rahatsız edecek kadar sıcaklık olmuyorsa sıkıntı yoktur herhalde normaldir 1600888198 Hocam ne kadar süredir kullanıyorsun pixeli
Üst Alt