none kullanıcısının son içeriği

1. none

Tema Aslan Tema [ Galatasaray V10]

Elinize emeğinize sağlık hocam süpersiniz.
  2. none

Tema Aslan Tema [ Galatasaray V10]

Hocam öncelikle elinize sağlık süper olmuş bir Galatasaraylı olarak süper olmuş tema ama nereden ve nasıl indirebiliriz marketten yada mtz olarak inanın çok zamandır arayıpta bulamadığım temayı siz yapmışsınız emeğinize elinize sağlık.
  3. none

Madalya MIUI Türkiye Yenilendi... Yorumunu Yap Madalya Kazan - 24.11.18

Eski sürüme göre bencede mükemmel olmuş elinize sağlık
  4. none

Elinize sağlık 10 numara 5 yıldız olmuş
  5. none

Tema Ve Beklenen Tema Geldi Kezzy colors V1

Vesim üstadım öncelikle ellerine emeğine sağlık süper bir tema daha bizlere sunduğun için sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim artık tema yapmayacakmışsın bu güne kadar verdiğin emekler ve mütiş çalışmalar için çok ama çok teşekkürler.
  6. none

Süper olmuş elinize sağlık
  7. none

Satış Xiaomi mi5 S plus Satılık 7 aylık cihaz Fiyat: 1350₺

Hocam ben izmirdeyim ne kadar düşünürsünüz cihaz için MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. none

Tema [V9 Theme] Marvelous Manila (TouchFlo 3D) Theme (Rusça)

Sanırım miui sürümü ile alakalı bir türlü çözemedim
  9. none

Çok garip bende hatalı açıyor nedenini bir türlü bulamadım bağzı temalarda böyle sonuçlar alıyorum kullandığınız miui versiyonu nedir acaba bende miui global 8,5,4 kararlı acaba onunla ilgili bir problem olabilirmi ? veya Tema Editör ile alakalı bir problem mi versiyon falan mı eski bende
  10. none

Evet doğrudur Tema Editör üzerinden yaptım acaba ondan dolayı olabilirmi
  11. none

Anladım benim de telefon 5s bir yerde bir hatamı yaptım acaba
  12. none

Çok teşekkürler hocam emeğinize sağlık bir şey soracağım size ben temayı uyguladım ikonlar üst üste bindi bunun bir çozümü varmıdır tam net çalışmadı gibi bende
  13. none

Hocam sizede zahmet verdim şimdi hallettim çok teşekkürler paylaşım için MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. none

Hocam bende bu temayı arıyordum ama mtz dosyası şeklinde nereden indirebilirim bunu yada verdiğiniz linkten ben beceremedim bir yöntemi varmıdır bunun paylaşım için çok teşekkürler.
  15. none

Tema [V9 Theme] Marvelous Manila (TouchFlo 3D) Theme

Arkadaşlar selamlar bu temayı indirebileceğimiz bir yer varmıdır temayı paylaşan arkadaşın verdiği link çalışmamakta süper bir tema indirme linkini bulabilirmiyiz şimdiden teşekkürler. [V9 Theme] Marvelous Manila (TouchFlo 3D) Theme
Üst Alt