nonamesa kullanıcısının son içeriği

1. nonamesa

Yardım Fastbootd

herhangi bir cözümü yok sanırım mi 9 var elim de bu sekilde ne denediysem bos
  2. nonamesa

Satış Sandisk Extreme Pro USB 3.1 128GB

Merhaba iyi gunler mi 9 bir cihazı var islemli firehouse at mama calıstım ama fasbot tamamen gitti bilgisayara baglayınca hic birsey takımı degil gibi tepki yok ama adb ve edl de okuyor hard brick olmustu yetkili hesapla sacha bir rom atıldı raphel android 9 dokunmatik calısmıyor ve dedigim gigi...
  3. nonamesa

Rehber 7T Unbrick Dosyaları / Firmware İsimlendirmeleri

Merhaba iyi gunler mi 9 bir cihazı var islemli firehouse at mama calıstım ama fasbot tamamen gitti bilgisayara baglayınca hic birsey takımı degil gibi tepki yok ama adb ve edl de okuyor hard brick olmustu yetkili hesapla sacha bir rom atıldı raphel android 9 dokunmatik calısmıyor ve dedigim gigi...
  4. nonamesa

Rehber 7T Unbrick Dosyaları / Firmware İsimlendirmeleri

Merhaba cihazı mi 9 hard brick oldu ve ilk olarak adil ike kendi kafama gore birseyler denedim ve fasboot gormuyor yetkili hesap ile degisik bi room atıldı ama simdi fasboot hala hic gormuyor ve cihazdaki room raphel isimli bi rom android 9 ama fastboot okumadıgı icon hic bir Islam yapamıyorum...
  5. nonamesa

Rehber Bootloader Kilidi Kapalı Cihaza Rom Yükleme Rehberi [UNBRİCK]

merhba ciahazım mi 9 fastmood modunda kalmıstı room atım düzeldi ama ekran döndürme gibi özelikler calısmıyor yöntemi deniyorum ama olmuyor xiaomiadb sideload_miui komutu yazınca xiaomiadb ic ya da dıs komut calıstıra bilir program yada toplu iş dosyası olarak tanımıyor diyor
Üst Alt