nomenore kullanıcısının son içeriği

1. N

İpucu IMEI Silinen ve Silinmeyen Durumlar (Snapdragon İşlemci Kullanan Cihazlar İçin)

mi 10i cihazım fabrika ayarlarına dönünce iki imei de gitti şuan imei ler yok varmıdır bir çaresi ?
  2. N

Yardım redmi note 9 pro flash ebl error

valla hocam ben cihazı farklı bir arkadaşa gönderdim zar zor kurtardı çok sıkıntılı bir durum söylediğine göre bütün partitionlar silinmiş ve neredeyse geri dönülemeyecek bir haldeymiş orjinal tool ile orjinal rom yüklüyoruz çektiğimiz sıkıntıya bak ben gelsin satıyorum cihazı
  3. N

Soru Redmi Note 9 Pro Önerir misiniz ?

bence poco 3x almanız daha iyi
  4. N

cihaz hiç tepki vermese bile pc görüyor cihazı com port 20 olarak lakin yetkili kullanıcı hesabı istiyor
  5. N

Merhaba Arkadaşlar Cihaz global Miui EU rom vardı türkiye rom u flash lamak istedim flash xbl error dedi ve cihaz şuan hiç bir şekilde tepki vermiyor ne fastboot ne recovery şarj bile almıyor bu hata nedir ve cihaz kurtulabilirmi teşekkürler...
  6. N

Soru Resmi note 9 MIUI 12 arayan kişi foto tam ekran

Merhaba arkadaşlar Resmi note 9 pro MIUI 12 de arayan kişi resmini tam ekran yapamıyorum not: Endonezya son sürüm yüklü
  7. N

Soru MiFlash "Erase Boot Error" Hatası

Zenex harici istanbulda bu işi yapacak biri yokmu acaba ilk elden bootloader kilidini actirsak
  8. N

Bende sanırım değiştireceğim çünkü olay saçma şimdi mecbur yetkili miui hesabı lazım ne diyim güncelleme geldi yükle dedim diye modem dosyası lazimda simi görsün diye de yok daha neler ya valla sinirden kudurdum resmen
  9. N

Ya yemin ederim hayatımda bu kadar saçma sistem görmedim insan yanlışlıkla telefonu cokertebilir ne yani unlock olmadığı için orjinal rom u kuramamak nedir ya cildiracagim valla
  10. N

Yardım Redmi Note 8 Pro Root Attım Sürekli Reset Atıyor

aynı sorun bende de oldu şuan telefon redmi ekranında açılmaya çalışıp tekrar boot döngüsünde kaldı ne fastboot ne recovery ben EU rom kurmaya çalışırken oldu bu rom sorunsuz kuruldu ama açılmadı cihaz artık bırakacağım bu rom işlerini diyorum her seferin de lanet olsun gene telefonsuz kaldım
Üst Alt