no_Antijen kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım Redmi Note11SE - Redmi Note10 5G

Bi tane kılıfın üstünde note 10 5g & note 11se yazıyordu
  2. N

Yardım Redmi Note11SE - Redmi Note10 5G

Arkadaşlar Note11SE telefonum var bu telefona boyun askılı kılıf bulamıyorum. Bir yerde Note10 5G telefonların kılıflarının bu telefonla uyumlu olduğunu okumuştum. Note 10 5G kılıfı alsam 11SE uyumlu olurmu?
  3. N

Sohbet 33w Şarj aleti

Bende arıyorum hızlı şarj cihazı nereden alabiliriz?
  4. N

Yardım Redmi Note 11SE Kamera Değişimi

Arkadaşlar Redmi Note11SE cihazımın kamera camı kırıldı. Değişimini nerede yaptırabilirim? Bir de bu cihaza dirençli kayıt işlemi yapılabiliyormu?
  5. N

Soru Redmi note 11 se

Bu cihaza güncelleme alabilen bir yazılımı varmı direnç işlemi?
  6. N

Yardım Redmi Note 10 Ses Sorunu

Arkadaşlar Redmi Note 10 model cihazımda son bir kaç gündür telefondan karşı tarafa ses gitmeme ve aynı şekilde karşı taraftan sesi alamıyorum. Aynı şekilde youtube uygulamasından video izlerken ses tuşlarından sesi açıp kısamıyorum bağımsız şekilde son ses şeklinde izletiyor videoları. Hard...
  7. N

Soru Airdots Pro 2

Bende bağlayamadım mi ai uygulaması görmüyor bir türlü
  8. N

Yardım Mi9 Volte ve Vowifi

Hattımı değiştirip vodafone a geçtim volte kendiliğinden geldi. Türk Telekom da ne yapsam aktif olmamıştı. Türk Telekom cihaz online işlemlerde neyse ona göre hizmet veriyor sim kartı baz almıyor.
  9. N

Rehber Mi 9 için volte vowifi açmak

Bu işlemi yapmak için telefonda twrp mi olması gerekli? 1578691348 Benim cihaz yurtdışı imei atıldı şu an cihaz Türk Telekom online işlemlerde samsung s3 mini görünüyor. Online işlemlerden volte yi açamıyorum cihazınız desteklemiyor hatası veriyor. Buna nasıl bir çözüm bulabiliriz
  10. N

Recovery [Android 11] Xiaomi Mi 9 Twrp 3.4.0-10 Tek Tuş Yükleme Aracı

Benim cihaz yurtdışından geldi imei attık şu an global rom yüklendi. Ben twrp yüklesem sorun yaşarmıyım imei konusunda veya başka bir açıdan? Bana artıları ve eksileri neler olır twrp yüklemenin?
  11. N

Yardım Mi9 miui 11 Kamera Sorunu

Benim Mi9 global rom cihazda miui 11.0.3 güncellemesi var yeni güncelleme ne zaman alacak cihaz?
  12. N

Mod Ios Yazı Tipi

Hocam benim tel bootloader kilit açık ama twrp filan anlamam bu yazı tipini nasıl kurucaz zip olarak indirdim ama miui theme editörden seçemiyorum
  13. N

Tema Miui11 icon paketi.

Teşekkürler hocam
  14. N

Tema iOs Concept Tema byTurkbey06 (24.02.2020)

Bunu nasıl yükeleyecez? Editör le yüklemeye çalışıyorum klasör görünüyor ama dosyalar görünmüyor. Global rom kullanıyorum varmı çözümü?
  15. N

Tema Miui11 icon paketi.

Hocam saat widgeti temadanmı?
Üst Alt