niyazzi06 kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım Mi 8'de Yavaşlama - Kasma Sorunları

evet hocam doğrudur telefonda china stable rom var yazdığınız şekilde
  2. N

hocam telefon yanımda değil eve gidince rom özelliklerini detaylı bir şekilde yazayım. Sorun şöyle; telefon çinden geldi gayet hızlıydı ben çin rom'undan global rom'a çevirmek istedim, sonra pc'ye gerekli programları felan yükledim çevirme işlemleri sırasında telefonu çok fazla aç kapat yaptım...
  3. N

kasma yapınca resetledim şu an 9.6 stabil rom 1536653052 global rom yüklemek istedim ama 460 saat sonrasına diye uyarı verdi %99 olduktan sonra 1536653257 yani global yüklemesinde başarısız oldum sonra telefonu kullanmak istediğimde farkettim yavaşladığını ciddi anlamda kasıyor
  4. N

Hocam merhabalar bir sorum olacak, mi 8 aldım telefon gerçekten oldukça hızlıydı henüz tam anlamıyla kullanmaya başlamadım önce global rom yükleyim dedim ama sabah global rom yüklemek için epey uğraştım telefonu çok Fazla kapat aç yaptım ve fastboot moduna aldım sonra farkettim ki telefon şu an...
  5. N

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Teşekkür ederim Hocam
  6. N

Hocam bu sorunu çözdüm şimdi tam %99 olduğunda "Couldn't Unlock" başlığı altında 497 saat sonra cihazı kilidini açmayı tekrar dene felan diyor bu o kadar zamandan sonra mı unlock yapabilirim
  7. N

hocam merhabalar bende indirme ekranı geldi indirdim ama telefonu fastbood ile açıp pc'ye bağladığımda mi'nin programı bir türlü görmüyor unlock seçeneği aktifleşmiyor denilen driverleri yükledim ama sonuç alamadım bir el atsanız sevinirim
Üst Alt