Nisan Mayis kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım Harici mic redmi8pro

Çok teşekkür ederim. Peki bu kabloyu taktiginda gcam gibi uygulamalar indirmek gerekiyor mu? Yoksa telefonun kendi kamera uygulamasında video kayıt yapabiliyor musun?
  2. N

Yardım Redmi8 den K20'ye mi geçeyim? Harici mic

Teşekkürler. Zahmetler verdik.. 3.5 mm giriş olunca çalışıyor anladigim kadarıyla...
  3. N

Yardım Redmi8 den K20'ye mi geçeyim? Harici mic

Sonunda ikna oldum ki Red mi 8 pro kablolu harici mikrofon girişi desteklemiyor. Hatta normal kablolu kulaklık da desteklemiyor. Bu nedenle telefonu değiştirip Redmi K20 pro almayı düşünüyorum. Kendimce yaptığım arastirmaya göre K20 destekliyor gibi görünüyor. Yine de bir bilene sormak maksadı...
  4. N

Alay yok ama siz bilirsiniz. Yeni başlık açtım aynı soru için. Bu kez de taşındı diyor ve bu konu kapatildi diyor. Harici mikrofon ile ilgili soru nereye taşındı bulamıyorum. Aynı zamanda bu konu kapatildi deniyor çünkü. Sadece basit bı sorunun cevabını arıyorum. Bu kadar üstüme gelmeyin lütfen.
  5. N

Harici mic redmi8pro

Redmi8pro harici mikrofon takma sorununu nasıl çözeceğiz? Hiçbir gelişme yok mu?
  6. N

Haklısınız gercekten çok ayıp etmişim. 🤩 Gelir gelmez daha ikinci mesajimda uyarı almayı basarmis olmama da nedense hiç şaşırmadım.. (Geçen gün de imdat başlığını kullanmistim bı sıkıntı olmamıştı ama her neyse. Gidip yeni başlık açayım.) 🙋
  7. N

Redmi8pro harici mikrofon takma sorununu nasıl çözeceğiz? Hiçbir gelişme yok mu?
  8. N

Sohbet İmdat Bluetooth redmi8pro

Bir imdat daha geliyor malesef... Az sonra.. :)
  9. N

Çok teşekkürler.. Selamlar..
  10. N

Ses sistemine Bluetooth ile bağlandığımda sadece bir anfiden ses geliyor.. Ne yapmalıyım.. 🤔 Not: Sadece bnm telefonumda bu sorun yaşanıyor..
Üst Alt