Nikeomer kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım Bildirim yazıları okumuyor. Yazı ile fon aynı renkte.

Evet varsayılan tema. Sadece duvar kağıdı özel. Temayı kişiselleştirmeye çalışırken böyle oldu. Fakat dün akşam temalar>uygulama bilgisi>verileri temizle> tüm verileri temizle yaptım. Fakat sorun çözülmedi..
  2. N

Yardım Bildirim yazıları okumuyor. Yazı ile fon aynı renkte.

Merhaba hocam. Bugün biraz temalara girip kişileştirme yapayım dedim. Sonradan baktığımda gelen bildirim yazıları ile fon aynı renkte olduğunu gördüm. Bildirimler okunmuyor. Lütfen yardımcı olur musunuz
  3. N

Yardım Note 8 pro bootloader kilidi süresi

Kardeşim iyi de imei 18 güne kapanacak. Bana ikinci denemem de verilen süre 37 gün. Süreyi kısaltmanın bir yolu yok mu? 1598908640 Hocam sizi anlıyorum. Fakat 18 güne imei kapanacak. 888 saat süre verildi. Telefona format atıp yeni sim kartla başvuru yaparsam işe yara dediler.
  4. N

Yardım Note 8 pro bootloader kilidi süresi

Bootloader kilidini açmaya çalıştığım 760 saat süre verdi. Mi hesabını kaldırıp başka bir sim kartla yeni hesap kurdum. Tekrar bootloader kilidini açma çalıştığım da bu sefer de 888 saat süre verdi. Soru şu; Telefona format atıp yeni bir sim kartla yeniden başvuru yaparsam. Düşük bir süre verir...
Üst Alt