nido10 kullanıcısının son içeriği

1. nido10

Rom Mi 10T / Pro – EEA Kararlı V14.0.1.0.SJDEUXM

Bende çıktından belli kullanıom baya iyi sevdim bunu sıfır sorun
  2. nido10

Rom Mi 10T / PRO (apollo) MIUI 14 V14.0.5.0.SJDCNXM

Onu bilmiom ya tesadüf görünce haber ediyim dedim yoksa benlik bi sorun yok orjinal tr cihazıda imei atan çok fazla o yüzden yazım dedim 1678394562 Ayrıca resmi geliştirici yani rom geliştiricisi imei atmış mı neyapmış ona bakmazki 1678394864 Ben hem çin hemde eu 14 yu yükledim çin yaklaşık bi...
  3. nido10

Rom Mi 10T / PRO (apollo) MIUI 14 V14.0.5.0.SJDCNXM

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_HMK30SUltra_MI10T_V14.0.5.0.SJDCNXM_v14-12.zip/download Eu versiyonu var bilginize
  4. nido10

Yardım Şarj aletini takınca telefonu yeniden başlatmadan şarj olmuyor

Düzeldimi bide tam nereye yalıcaz soketin prize takarken mi takmadan öncemi yoksa taktıktan sonramı
  5. nido10

Rom Mi 12T PRO Twrp (diting)

Fastboot dosyasında non hlos die bi dosya var modem dosyası o pc ye indirip klasöre çıkarın telefonu fastboot moda alıp klasördeki bat uzantılı dosyayı tıklayın açılması lazım
  6. nido10

İnceleme Xiaomi 12T - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Cihaz çıkalı daha 1 hafta 10 gün oldu bu etkili bi sebep olabilir
  7. nido10

Yardım Mi 11 ultra aşırı ısınma

Anladım direnç değişimi sebebi ile olmuş demekki normal pubg harici diğer oyun uygulamalarda da durum aynımı yoksa sadece pubg de geçerli bi durum yani cihaz genel anlamdada ısınma artmış gibimi
  8. nido10

Çekimde wifi 4G falan öncesine göre düşme artma oldumu yani bi fark varmı yada oluştumu acaba
  9. nido10

Selam ustanız kim acaba
  10. nido10

İnceleme Mİ 12T PRO Pubg kaç fps veriyor?

Cihaz 90 fps veriyor sorun yokda pubg vermemiş optime etmemiş yani yoksa ben 90 fps başka bi cihazın dosyası ile 90 fps yaptım da en yakın cihaz 12T düz versionu olduğu için onun dosyası ile deneyim dedim birde
  11. nido10

Anladım acaba rica etsem yükleyip bana verebilinmi bende senin istedin bişeyi 12T pro da yaparım ekmek çarpsın
  12. nido10

Merhaba pubg yüklümü evetse active.sav dosyasını verebilirmisin 90 fps 12t pro da denemek için ekran özellileri aynı çünkü zarchiverm uugulaması ile com.tencent.ig nin içinde
  13. nido10

Rom Xiaomi 12T (plato) – Tayvan Kararlı V13.0.3.0.SLQTWXM

Abi nbr ya yaşıonmu mi5s den belli biliom seni saygılar
Üst Alt