Nezir002 kullanıcısının son içeriği

1. N

Satış Xiaomi Redmi Note 8 64/4 Neptün Mavisi (Türkiye Garantili)

2200 ithalatçı garantili oo değil distribütöre bak doğru fiyat için 2500tl distrübitörü
  2. N

Yardım Playstation App çalışmıyor

evet yeni güncelleme geldi 1 hafta önce çalıştı
  3. N

Yardım Yazılım atarken kendi kendine yeniden başlatmaya başladı Note8

sorun çözülmedi ama sebebi buldum sebebi ise note 8 çiin telefonuna global rom atmakmış
  4. N

Rom Note 8 Çin rom

Ben zamanında konu açmıştım telefona yazılım attı reset atıyor diye sebebi ise çin telefona global rom atmakmış şimdi bana çin rom lazım acelem var olan atarsa sevinirim
  5. N

Rom Redmi Note 9S Türkiye Kararlı V11.0.2.0.QJWTRXM Recovery İndirme Bağlantısı

bu rom mi flash ile yazılıyormu ona göre indireceğim
  6. N

evet ikiside açılmıyor fastbootta 2 saniye kalıyor yine reset atıyor 1604759938 zanex hocam sağolsun çözüm söyledi bu sorunu yaşayan olur diye atıyorum box veya yetkili hesapla yazılım atılması gerekli
  7. N

fastbootta 2 saniyeden sonra yine reset atıyor recovery ses açma ile girilenmi o ise oda açılmıyor 1604759117 telefon çökmüştü ünlem vardı o yüzden attım yazılımı
  8. N

mi flash ile attım clean all seçeneği ile
  9. N

Note 8 yazılım atarken en sona geldiğinde kendi kendine reset atmaya başladı ne yapabilirim çözüm nedir telefon hala reset atıyor tekrar bootloadere girdiğimde reset atıyor
  10. N

play storedan güncelleyince hata verdi 3 cihazımdada (Note 6pro ,Note7 ,Note8
  11. N

Playstation app sadece xiaomilere sıkıntılı olarak güncelleme geldi bir kaç güne düzeltirler happy~~
  12. N

Rom K20 pro (Raphael) Rom Lazım

ben k20 pro cihazı için başka sitelereden rom indirdim ancak klasöre çıkartııp c ye atmama rağmen mi flash ile flash işlemi yaparken flash_all dosyası yok diyor Rom verebilme şansı olan link atabilirmi (aciliyet var müşterinin telefonu )
  13. N

Soru Note8 pro rom flash_all.bat

zaten öyle yapıyorum dosyaları cye klasör olarak attım
  14. N

Soru Note8 pro rom flash_all.bat

Ben Note8 pronun romunu kendi sitesinden indirdim ancak can not found flash_all.bat hatası veriyor çözümü nedir
Üst Alt