NETELLER kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım Redmi Note 10 pro MAX 'a global veya eu rom atamam mı

Pro Max de olmayan NFC özelliği de bu sayede açılabilir mi? Yoksa NFC çipi mı yok Max de?
  2. N

Soru Redmi Note 10 Pro Max NFC var mı?

Öncelikle selamlar millet. Redmi note 10 pro Max almayı düşünüyorum ama hindistana özel olduğu için NFC olmadığı söyleniyor. NFC çipi mi yok, yoksa rom tarafında kısıtlanmış mi? Global veya başka bir rom yükleyerek NFC kullanılabilir mi?
  3. N

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme

Mi 6x vodafone. Sim 1 de ims kaydinda sorun cikiyor
  4. N

hocam bende sorun cıktı efs yedeklerini almamısım qpps ile sim 2 icin olan dosyalarda isim degisikligiyle sim1e yapıstırsam sorun olur mu?
  5. N

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

bi tane de bana :D
  6. N

flash tool uzerinden cin stock attıgımızda efs deki duzenlemelerimiz siliniyo dimi?
  7. N

Rehber Xiaomi Snapdragon Telefonlar için 9008 Unbrick (EDL) Kablosu Yapımı

anladım hocam donusunuzu bekliyorum
  8. N

merhabalar.. zenex le gorustum bu aksam müsait olamadığını söyledi fikir alabilmek adına size ozelden yazmayı deniyorum ama farklı tarayıcılarda denememe rağmen hata veriyor bana ulaşabilir misiniz
  9. N

sorun su telim sarj olmuyor batarya bos test point ile denedim pc gormuyor
  10. N

sarjı tamamen bitmis sarj olmayan mi 6xe bu yontemle rom yukleyebilir miyiz
  11. N

Yardım Sarj sorunu port degisimi duzelmedi temiz sistem edl mod?

Selam arkadaslar.. Caresizce kaldım cihazim mi 6x ve sorunum icerisinde neredeyse her sey var root edl usb port sarj almıyor konu cok karısık ve acıkcası bende tam olarak nası anlatacagımı bilmiyorum her seyi kronolojik sırayla anlatmayı deneyecegim. -oncelikli olarak teknolojiye asırı meraklı...
  12. N

Yardım Eu ROM "updater process ended with error: 7" Hatası

Son stabil guncellemesi kaldırıldı. Buyuk ihtimal hata giderilip yeniden yuklenir. Cozum olarak sorun yasayanlar ise http://www.iagucool.com/Test_MI6X.flashable.zip dosyasını twrpden flashlayıp teli sorunsuz kullanabilirler.
  13. N

Yardım Eu ROM "updater process ended with error: 7" Hatası

Sorunun tam ekran hareketlerinde ki bi hatadan olduğu doğrulandı. Tam ekran hareketleri apalı olarak son stabil guncelleme problemsiz kullanılailir. Xiaomi.eu proje lideriyle konuştum logcat hazırlanıyor göndericem umarım kalıcı bi çözüm yayınlanır.
Üst Alt