nejdetsvk kullanıcısının son içeriği

1. nejdetsvk

Rehber Mİ4C Bootloader Kilidi Kaldırma & EU Rom Kurma

Şimdi kardeş resimde yuvarlak içine aldığım kısımda teli fastbootta alıp bilgisayara mı bağlıyoruz orada eksik bir anlatım var sanki
  2. nejdetsvk

Yardım Mi4c Rom

Kardeşim aynı sorun bende de var her yolu denedim olmadı. Android 7 güzel ama ısınma ve ara ara kasmalar Android 5e göre çok daha fazla. Nasıl yaptın söylede sana zahmet milet çok uğraşmasın şimdiden teşekkürler
  3. nejdetsvk

Yardım Xiaomi mı 4c müzik çalar problemi

Merhaba arkadaşlar Elimde xiaomi mi4c cihaz var. cihaz on numara gayet güzel lakin Store'dan hangi müzik çalar indirdiysem sürekli kendi kendine kapatıyor. Her aldığım telefonda beğenerek kullandığım player pro programını kullanamıyorum müzik dinlerken internete girdiğimde sosyal medyada...
  4. nejdetsvk

[Bootloader] Mİ4C Ve Mİ Note Pro Cihazların Bootloader Kilidini Kaldırma(6.1.7 Fastboot)

arkadaşlat herşeyi yaptım ancak yazma zaman aşımına uğradı diyor sebep ne olabilir
  5. nejdetsvk

[Bootloader] Mİ4C Ve Mİ Note Pro Cihazların Bootloader Kilidini Kaldırma(6.1.7 Fastboot)

Arkadaşlar xiaomiden talep sonrası bl kilidi amçmam için izin sms geldi ancak program %50den sonra bu hatayı veriyor. Çin stable rom kullanıyorum cihaz mi 4c yokmu bu lanetin bir çözümü. Telde ve programda kullandığım hesap aynı. Ve mi cloudda cihazının hemen buluyor.
  6. nejdetsvk

Root & Flash TWRP Rec via WinDroid Universal Android Toolkit V2.6

Bu programla ile ilgili bir kaç soru var kafamda: 1. bu program bu kadar basit olmasına rağmen niye bu kadar ilgisiz kalmış anlamadım çünkü sonuçta adb ile kodla hiç uğraşmıyorsun 2. Xiaomi mi 4c'nin bootloader kilidini kırıyormu son versiyonunda olacak deniyordu bazı formlarda 3. Mi 4c...
  7. nejdetsvk

Mi4c Viper4Android With Dolby Atmos , Sony Audio ve Beats Audio

Belki alakasız olacak ama sonuçta ses ile ilgili bir konu. Ben de mi4c var üzerinde stabil son sürüm Çin romu var. Kendi müzik playeri berbat olduğu için Google playden sürekli kullandığım NRG playeri indirdim. Belli bir süre müzik dinledikten sonra sapıtıyor kendi kendine ileri alıyor geri...
  8. nejdetsvk

Xiaomi Mi4c Güncel Türkçe Rom Dosyaları

Teşekkürler dostum yazının ilk başında kamera ile ilgili bir sorun yazılmış ve altına bu işlem için root gereklidir denmiş o yüzden sordum.
  9. nejdetsvk

Xiaomi Mi4c Güncel Türkçe Rom Dosyaları

Root işlemi kamera sorunu için mi gerekli yoksa rom kurmak için mi. Kusura bakmasaniz son bir soru: şim twrpyi kurdum bu romu telefonun hafızasına kopyalayıp sonra telefonu kapatıp TWRP modu açıp instala tıklayıp bu romu kuracağm. Bu romu kurdıktan sonra root yapmama gerek var mı yapmazsam bir...
Üst Alt