nebula72 kullanıcısının son içeriği

1. nebula72

Soru OnePlus 7 Pro

Milyonlarca kişiden bahsediliyor bu kadar kişiye pasaport vs istenmez.ve mesele şu aslında bu yasa çıktıntan sonraki cihazlar sıkıntıya girecek . Bu kanun yürürlüğe girdikten sonra getirilen klon İMEİ numaralı telefonlar, hiçbir şekilde iletişime dahil edilmeyecek. yani yasalaştıktan öncekiler...
  2. nebula72

Soru OnePlus 7 Pro

her yıl ortalama 1 milyon imei klonlanıyormuş . şu an 4-5 milyon böyle cihaz olsa bütçeye büyük kaynak. hem cihazlar yasallaşacak hem devlete kaynak olacak.aynen imar barışı bedelli askerlik vs gibi .. 250 verilecek cihazlar sisteme dahil edilecek olacak şey bu.
  3. nebula72

Soru OnePlus 7 Pro

Ben mi8 se den geçtim op7 pro 8 -256 ya tlf gerçekten çok başarılı.oksijen os da çok akıcı .ekran hız dolby stereo kamera vs çok başarılı.tlf 200 gr biraz ağır ama ekran ve pil 4000a olunca bunuda sineye çekiyorsun..tavsiye ederim.
  4. nebula72

Yardım Mi 8 Se Gcam vs Stock Kamera

Gcam ciddi anlamda farklı mi9se için portlanan modu gcam fix vs ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz
  5. nebula72

Uygulama Mi 8 SE Google Kamera (güncel)

Tavsiyem 9se ye portlu olan kurman.onda patch stock kamerada bozulma yok.illa patch atıcam diyorsan twrpden atılan patch var o bir nebze daha iyi..atma işinin video ayarında 1080p 60 olduğunda böyle bir hata oluyor..onu 1080 30 yaparsan sanırım atmaz.
  6. nebula72

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

ben modem dosyası değiştirilmiş romu haftalık yayınlıyorum yükleyebilirsiniz..
  7. nebula72

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

gcam için mi9se portlanmış versiyonu kullanabilirsiniz.magisk ve herhangi bir patch yapmadan çalışıyor.orjinal kamera ve portre modu da bozulmuyor. buradan indirebilirsiniz: Google Camera Port: BSG apks
  8. nebula72

Rom 9.6.20 Modem Dosyası Düzenlenmiş Çalışan Rom

az önce kurdum uzun test etme şansım henüz olmadı
  9. nebula72

9.6.20 Modem Dosyası Düzenlenmiş Çalışan Rom İlk mesaja eklenmiştir.
  10. nebula72

çalışan romdan modem dosyası çıkarılıyor ve haftalık beta roma kopyalaıp değiştiriyoruz. forumda detaylı anlatım vardı
  11. nebula72

Yardım Mi8 SE Modem Dosyası İçin Hata Kaydı Bıraktım

hata değil aslında imei değiştirilmişse modem dosyası şebekeyi kapatıyor. bilerek yapılmış bir işlem..pasaport kayıtlı cihazlarda şebeke sorunu yok .onun için dönüş olmaz çünkü hata değiL
  12. nebula72

Rom benim değil :) eu haftalık beta rom... beta romlarda xiaomi modem güncellemesi yaptı ve bazı telefonlarda şebeke sorunu yaşanıyor.haftalık yayınlanan romun modem dosyasını düzenleyip yeniden yayınlanıyorum.
  13. nebula72

Benim tlf mi8se ..mi 8 rom farklı. Ben indirip kurduktan sonra paylaşıyorum.mi 8 için deneme şansım yok maalesef
  14. nebula72

Eğer twrp kullanmayı biliyorsan forumda rom sonrası modem güncelleme dosyası var ben mi8se olanı düzenleyip paylaşıyorum 1560671056 Twrp de wipe ve format data yapıp romu atıp kurabilirsin
Üst Alt