Nctky kullanıcısının son içeriği

1. Nctky

Rom Mi8 SE MIUI 12.5 Rom Çıktı - MiuiCC v21.3.3

Yüklemenize gerek yok ki yüklemeyin port bir rom ve sürekli hata verir
  2. Nctky

Soru Mi8Se Ahize Sesi

Merhaba benimde aynı sorunum vardı tek kelime ile süper oldu tek ihtiyacın şekersiz sakız biraz cigne ve ahize kısmıni onunla temizle ben iki hafta önce denedim nerdeyse karşı tarafın sesi hiç gelmiyordu sıkıntısı içine kaçan toz
  3. Nctky

Rom Miui 12.5 Dağıtılmaya Başlandı.

Mi 8 se için telegram kanalında görmüştüm 21.2.3 buralara nezan gelir acaba
  4. Nctky

Rom CrDroid 6.8 [OFFICIAL] [ROM] [Android 10] [MI 8 SE] [Sirius]

Merhaba geri MIUI romlara dönerken herhangibi bir ayar yaptinizmi twrp modunda yada hangi twrp ile dönüş yaptınız dizden ricam
  5. Nctky

h hallettim tşekürler 1610565831
  6. Nctky

Anladım konunun başında hrp sky hawk recowery var o zip dosya yanlız onu mu yoksa başka bir dosya var acaba
  7. Nctky

Slm arkadaşlar peki bundaki recowery kurmak için nasıl bir işlem yapacağız aynı eski twrp kurar gibi mi başka bir yolu mu android 10 da MIUI 12 deyim
  8. Nctky

Yardım Mi 8 se Yönü Kilitle Çalışmıyor !!!

Stabilde ise doğru sürekli dönmüyor bazen dönüyor bazen dönmüyor betada o sorun yok
  9. Nctky

Rom OneOS [ROM] [Android 10] [MIUI 12.1] [MI 8 SE]

Bence şuan eniyi romu ben onu kullanıyorum oneos fazla guc tuketiyor
  10. Nctky

Yükledim şuan kullaniyorum
  11. Nctky

Peki birşey sorcam bu rom android one tabanlimi MIUI room mu acaba sizden ricam
  12. Nctky

Yardım Mi 8 se google chorme

Merhabalar mi 8 se android 10 eu stable kullanıyorum telefonuma Google Chrome bir türlü yüklemiyor diğer gerek Google olsun gerek başka bişey Google play Store'dan sorunsuz indirip kullanıyorum farklı romlardada denedim ama birturlu Google play Store'dan Chrome indirmiyor sadece bu diğer tüm...
  13. Nctky

Rom MiuiMiX 20.3.26 Beta / Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Merhaba arkadaşlar, benim sorum mi 8 se kullanıyorum onun için beta son android miuimix rom gelmiş. şuan eu stable android 10 son güncel romu kullanıyorum ve twrp 3.3.1-1029 kullanıyorum ...mi 8 se MIUImix rom için orange twrp bulamadım peki bu romu mevcut twrp ile yada pitch Black ile...
Üst Alt