nazmi28 kullanıcısının son içeriği

1. nazmi28

Soru Xiaomi 13 Ultra Hakkında bazı sorularım

Kamera dizilimi mi13 u'nun gayet iyi ama xiaomi yıllardan beridir kamera yazılımında sınıfta kalıyor. Samsung ve iphone bu konuda biraz daha iyiler sanırsam.
  2. nazmi28

Yardım 13 ultra Donma ve yeniden başlama

Direnç işinden cekindiğim için s23u ve mi13u arasında kalmıstım.tercihimi s23u yana yapmıştım. Muhtemelen sizin sorununuzda dirençsel hatadan,yapan arkadaş ya tam yapamadı yada yaparken bi yerlere zarar verdi.
  3. nazmi28

Yardım Telefon TWRP ekranına girip çıkıyor kapanmıyorda :(

Birde mtk işlemcilerde twrp cok stabil değil SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. nazmi28

Yardım Telefon TWRP ekranına girip çıkıyor kapanmıyorda :(

Pc den tekrar fastboot rom atın.twrp niz uygunsuz olmus olabilir cihaza bu arada flash all seçin. mi flashtan rom atarken.tüm dosyalarınız silinebilir.seçmezseniz bootloder kilidinide kapatabilir. Yada en başta farklı ,özellikle android sürüme uygun twrp flaşlamayı deneyin. SM-S918B cihazımdan...
  5. nazmi28

Soru Rom Önerisi

Custom rom lar stabil romlar gibi olmaz.aosp romlar özellikle şebeke wifi yüz tanıma parmak izi gibi donanımsal cekimi az stabilesi zayıf olur. Bunun yerine port romlara bakabilirsiniz. Atıyorum mıuı sizin cihazı android 10 mıuı 13 de kestiyse portlanmıs android 12 12 mıuı 14 tarzı romlar bakın...
  6. nazmi28

Yardım Mi11t pro direç kayıtlı sıfırlama

Kilit açarsan imei neden uçsun?uçmaması lazım. SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. nazmi28

Yardım 13 ultra çok ısınıyor

Yok bazı arkadaşlar yazmıs ama şöyle böyle yani cihazı ısındıracak uygulamalar değil onlar.youtubede 2k 4k video falan acsan ancak belki onda ısınır, ondada ılık olur.Oyunlarda ısınma olur.Bence en ucuz ve basiti bootloderiniz açıksa sıfır rom yükleyin cihazınıza.özellikle eu rom tarzı romlar...
  8. nazmi28

Soru Xiaomi 13 Cihaz ve Direnç Deneyimleri

Oyunsuz wifide de ise eğer 7 saat o bataryaya az.9 10 saat vermesi lazım gün boyu ise eğer kullanmanız. SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. nazmi28

Soru Band 20 olmazsa ne olur?

Band 20 ve band 8 yok diye biliyorum.2 bandın olmaması sıkıntı.global varsa globali i alın cihazın SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. nazmi28

Yardım 13 ultra çok ısınıyor

Yapacağınız iş önce gemiz rom atmak.eğer o ısılar devam ediyorsa dirençle alakalı durum.8gen 2 işlemci öyle face inst gezerken ısınacak işlemci değil. Bende de aynı işlemcili s23 ultra var suan öyle ısınma falan yok.O dediğiniz ısınma yaz aylarında olabilir.Bu aylarda cihaz serin olması lazım...
  11. nazmi28

Yardım Xiaomi 13 kamera buğunlama sorunu

Kötüymüş 2 lensinizde buğulanmış.13 serileirn bazılarında var sanırsam bu sorun. SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. nazmi28

Yardım Video oynatmıyor

Ayarlar uygulamalardan mi video bul depolamasını sil..data veri vs yazar..sonra tekrar bak SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. nazmi28

Yardım Uygulamadan Google Play Bağımlılığını Kaldırma

Senin cihaz güncellemeyi görmemiş..google chromeden apk olarak son uygulamayı indir.google play görmüyor sanırım. SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. nazmi28

Yardım Note 9 pro uyandırmak için kaldır sorunu

Uygulamalardan bulup pil tasarrufunu devre dışı bırak ak lazım SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. nazmi28

Yardım Note 9 pro uyandırmak için kaldır sorunu

Xiaomide genel anlamda bazı uygulamalarını tamamen pil tasarruf moduna sokuyor.. Eleştirildiği bölümde bu zaten.çoğu seyi kapattığı için bildirimlerinde gelmemesi gibi. Eğer romda sıkıntı yoksa.. Kapatıyordur bu özelliği şarj yemesin diye SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt