nazimozer53 kullanıcısının son içeriği

1. N

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

sevgili can üstadım haberservis sitenizden de aynı soruyu sormuştum ocak ayında. android 14 için modem dosyası hazırlamayacak mısınız? saygılar.
  2. N

Rom EEA miui14 stock rom ve modem dosyası arıyorum yardım eder misiniz ?

bl kilidinizin açık olduğunu varsayıyorum. "Xiaomi Redmi Note 10 Pro / Pro Max | sweet - PitchBlack Recovery Project" bu linkteki sweet model telefonların resmi kurtarma yazılımını indir kur efs ve modem dosyalarının yedeğini al ve sakla. "Redmi Note 10 Pro Gece Modu Mor Kamera ve AI Mod Sorunu...
  3. N

Soru Redmi Note 10 Pro en stabil rom

uyumsuz recovery de fare bağlayarak işlem halledilebiliyor ama rom yükleniyor normal telefon açılıyor ancak dokunmatik ekram tepkisiz çalışmıyor yani.
  4. N

benim note 10 pro telefon paneli Focaltech (fts_ts) bu nedenle her recovery ve rom yükleyemiyorum. be nedenle önce iyi araştırıp sorunsuz olanları seçmeye çalışıyorum. biraz tereddütlü yaklaşmamın sebebi o
  5. N

pardon android 14 demişsiniz. note 10 proda android 14 stabil mi deneyimlerinizden biraz bahseder misiniz.
  6. N

PixelOS android 13 mü 14 rom mu önerdiğiniz rom kernel kombinasyonu.
  7. N

MIUI 13 Redmi Note 10S Endonezya V13.0.5.0.SKLIDXM Son Özelleştirilmiş Resmi Stock Rom

konu sahibi forumla artık ilgilenmiyor galiba elinde bu rom olan bir arkadaşımız biryere yükleyip linkini paylaşabilir mi.
  8. N

Rom Elite rom

https://www.elitedevelopment.com.pk/p/note-10-pro.html https://sourceforge.net/projects/eliteroms/files/MIUI-STABLE-UPDATES/
  9. N

Haber Los 21 Offical ⏳︎

note 10 s telefona bu romu kurmuştum. önceden çalışan bazı uygulamalar daha sonra çalışmamaya başladı. geliştiricilerine bile sordum. romu telefon üzerinden güncelleyebiliyoruz ama gapps paketi eski kalıyor sorun bu olabilir mi diye sordum bankanız bazı protokollerini değiştirmiş olabilir...
  10. N

MIUI 12.5 Redmi Note 10S Endonezya V12.5.8.0 Özelleştirilmiş Resmi Stock Rom

üstadım telefonun içinden güncelleme ile romu güncelleyebiliyorsun ama gapp paketi eski kalıyor uygulamaların çalışmaması sorunu bu nedenle olabilir mi bilmiyorum. yoksa lineage os konusunda bende aynı fikirdeyim kendi telefonumda bile o rom var. 1699196459 telefon türkiye garantili oynanmamış...
  11. N

bu telefonu kızım kullanıyor ve aynı şehirde değiliz. garantisi dolunca zaten miui rom kasmalara başlamıştı bu nedenle resmi bulabildiğim lineage os romu (A13) kurdum. ancak bir süre sonra başlangıçta çalışan bazı uygulamalar sonra çalışmamaya başlamış. bende hafif bir miui orijinal romu...
  12. N

geliştirici romun doğru kurulumu için bazı uyarılar yazmış (Önemli!! Buradaki İşlemleri Yapabilmeniz İçin Telefonunuzun (BL) Bootloader Kilidi Açık Olması Gerekir Twrp Olmaması Gerekir Bütün Verileriniz Silinecektir. Orjinal Recovery Olması Gerek) benimkinde mesajımda yazdığım gibi orijinal rom...
  13. N

sayın üstadım kızımın note 10 s telefonu var normal yollardan yasal türkiyeden alınımış telefon. ben bootloader kilidini açtım ve lineage os resmi rom yükledim android 13. ancak önceden çalışan bazı bankacılık uygulamaları çalışmaz oldu. bu konudaki romu kurmak istesem nasıl bir yol izlemeliyim.
  14. N

Rehber Note 10 pro dokunmatik ekran sorunu yaşatan panel hk.

herkese merhaba, Focaltech (fts_ts) ekranlı note 10 pro telefonlar için artık recovery (note 10 pro için tek resmi recovery olan Xiaomi Redmi Note 10 Pro / Pro Max | sweet - PitchBlack Recovery Project artık kullanılabilir) ve rom sayısı bayağı arttı. lineage os dan sonra cr droid ve pixel...
Üst Alt