nazcak kullanıcısının son içeriği

1. N

Rom Resurrection Remix Custom ROM özellikleri ve Yükleme talimatı

yazılanlar tam açıklayıcı değil diyorum hocam. kim neden bahsediyor konu başlığına uymuyor yazılanlar. diyorum. her bir roma başlık açılsaydı daha iyi olurdu. millet karışık soruyor sorularını. cevaplarınıda alamıyorlar sanki.
  2. N

Rom Resurrection Remix Custom ROM özellikleri ve Yükleme talimatı

hocam bu konu romlarla ilgilide kim hangi romu hangi telefonu soruyor, hangi telefona yüklüyor. belli değil. yardımcı olmak isterimde yanlış bilgi vermek istemeiyorum. kendim mi 5s plus kullanıyorum. custom romlarda kendi bilgim ve kullanıcı deneyimimle ilgili konularda yardımcı olmak isterim...
  3. N

Yardım Mi5s plus bokeh efekti nasil veroyoruz?

O efekti soran arkadaş. Kameranı açınca Modlar düğmesi üzerinde ayar düğmesine benzer bir düğme var. Ona basinca stereo mod açık yazacak. Onun fotoğraf çek. Sonra çektiğin fotoğraf a git. Fotoğraf ta yine altta o stereo simgesini göreceksin. Ona tıkla. Sonra resimde net almak istediğin yeri...
  4. N

Yardım Mi5s plus bokeh efekti nasil veroyoruz?

O efekti soran arkadaş. Kameranı açınca Modlar düğmesi üzerinde ayar düğmesine benzer bir düğme var. Ona basinca stereo mod açık yazacak. Onun fotoğraf çek. Sonra çektiğin fotoğraf a git. Fotoğraf ta yine altta o stereo simgesini göreceksin. Ona tıkla. Sonra resimde net almak istediğin yeri...
Üst Alt