Natiase kullanıcısının son içeriği

1. N

Rom Redmi pro için miui 10

2. N

Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

Yani direk zip dosyasını mı atayım SD karta
  3. N

Rom yüklemek istiyorum.Fakat romu indirdim zipten çıkardım SD karta zipten çıkardığım dosyayı attım fakat twrp ile install yaparken dosyayı seçtiğinde dosyanın içine giriyor yani direk dosyayı yükleyemiyorum. 1562167694 Romun zipini indirdikten sonra içinden dosyayı çıkardım fakat onu nasıl...
  4. N

bende rom yok sadece zip den çıkardıklarımı attım sd karta şimdi nabıcam acil
  5. N

İpucu Redmi pro batarya

bende redmi pro kullanıyorum. telefonumu 4 saat önce şarja taktım ve şarjı şuan %89. telefon şarjdayken hiç kullanmadım fak 4 saat te saece %89 yapabildi sizce nedeni nedir? ne yapabilirim
  6. N

Soru Redmi Pro Batarya Problemi

bende redmi pro kullanıyorum. telefonumu 4 saat önce şarja taktım ve şarjı şuan %89. telefon şarjdayken hiç kullanmadım fak 4 saat te saece %89 yapabildi sizce nedeni nedir? ne yapabilirim
  7. N

telefonun içindeki dosyaları nasıl kurtarabilirim 1554567841 telefondaaki dosyaları nasıl kurtarıcağım peki dosyalar önemli
  8. N

twrp ne bilmiyorum ve bootloeder kilidi açıkmı onuda bilmiyorum. Ayrıca telefoun şifresini unuttum onun için yenni rom yüklüyorum
  9. N

indirdikten sonra ne yapıcam
Üst Alt