Natamiant kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım Yazılım Sonrası Format

Çoğu arkadaş yazılım guncelledikten sonra Hard Reset ve sıfırlama işleminin işe yaradığını soylemis ilk önce sıfırlayıp ardından hemen Hard resetmi atıyoruz biraz detaylı anlatabilen olursa çok sevinirim
  2. N

Yardım Mi 9T Ekran Süresi

Belki bunun yerine cevap vermeyi secseydiniz bir daha konu acmazdim.
  3. N

Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

Telefon iki günlük ve ikinci şarj dolumu süreleri sizce bu ekran suresi normal mi ? Birde 8 saatlik uykuda %9 gibi bir düşüş yaşıyorum bu biraz bana fazla geldi bu değer nasıl normal değilse nasıl dusurebilirim fikirleriniz benim için çok önemli teşekkürler
  4. N

Yardım Mi 9T Ekran Süresi

Telefon iki günlük ve ikinci şarj dolumu süreleri sizce bu ekran suresi normal mi ? Birde 8 saatlik uykuda %9 gibi bir düşüş yaşıyorum bu biraz bana fazla geldi bu değer nasıl normal değilse nasıl dusurebilirim fikirleriniz benim için çok önemli teşekkürler 1581969560
  5. N

Yardım Dün Aldığım 9T yi iade edeceğim

Çok teşekkür ederim çok sağolun peki ne zaman şarja takacağım önemli mi 99 da çıkardım ilk sarjda
  6. N

Yardım 11.4 guncellemesi

Yapayım mı bunu 11.0 kalsın mi
  7. N

Yardım Dün Aldığım 9T yi iade edeceğim

https://forum.miuiturkiye.net/konu/yeni-aldigim-mi-9t-sarji-cabuk-bitiyor.72360/ Açtığım konuda belirttiğim gibi bunun sebebi nedir eğer çözüm bulamazsam iade edeceğim lütfen yardımcı olun.
  8. N

Yardım Yeni Aldığım Mi 9T Şarjı Çabuk Bitiyor !

1581834496 Buda grafiği üstte düzgün çıkmamis 1581835174 Up lütfen yardım edin
  9. N

Pek bir şey bulamadım lütfen yardımcı olun
  10. N

Dün Hepsiburada aldığım 0 Mi 9T cihaz yaptığım gözlem ve izlediğim pil testlerine göre anormal derecede şarj yiyor parlaklık yarıya kadar için 1 saat kullanımda %10 ekran kapalı wifi açık 8 saat kendi kendine çalışırken %9 şarj kaybetmiş normal mi bu sizce ? Ne yapabilirim yardımcı olun...
Üst Alt