namekrronn kullanıcısının son içeriği

1. N

Soru Mi Max 2 Global Stable Bildirim Sorunu

hocam official olmasi guvenilirlik acisindan onemli bence obur turlu google drive upload sitelerine yuklenen bireysel gelistiricilerin romlarini kuraken insan dusunuyor bankacilik uygulamalari kullaniyoruz vs oyuzden official lineage os olsa cok klass olurdu bu telefon gercekten 1574146572 havoc...
  2. N

official aosp rom ciksa ota alan ben de kurarim kesin ama yok henuz
  3. N

Haber Mi Max 2 Official Resurrection Remix PIE

valla official bir tek bu romu bulabildim
  4. N

miui 11 geldi kurduk bakalim duzelmis mi sizde duzelirse geri bildirimde bulunursaniz sevinirim valla yoksa bildirim sorunuyla telefon kullanilmaz
  5. N

Haber Mi Max 2 Official Resurrection Remix PIE

ResurrectionRemix Downloads likteki rom offficial resurrection rom deneyen oldu mu acaba forumda konusunu goremedim xda`da da yok.
  6. N

MIUI 11 Mi Max 2 MIUI 11 Stabil Android 9 Mümkün olabilir mi?

katiliyorum bence android 9 vermeleri teknik olarak kolay ama pazarlama acisindan vermeyecekler diye dusunuyorum ins gelir tabi android 9 da cok buyuk degisiklikler gelmesini cok isterim
  7. N

MIUI 11 Mi Max 2 Mi Room (Android 7.1.1)Kararlı V11.0.2.1 _ 9.10.10 Beta Rom

cok iyiymis batarya performansi da gelismis demekki
  8. N

MIUI 11 Mi Max 2 Mi Room (Android 7.1.1)Kararlı V11.0.2.1 _ 9.10.10 Beta Rom

batarya suresi cok iyiymis bana 3 4 gun gider bu merak ettim hocam telefon kac yillik batarya ilk batarya mi
  9. N

Cok ozur dileyerek imla hatalarini duzelttim kisaca. Hocam valla bu hatalarla kullanilmiyor global stable simdi mi room kursam oficial mi bilmiyorum recovery falan yuklemem gerekecek. Bu versiyonda bu bildirim sorunu cozulememis mi, guncellemeyi beklemek istemiyorum bu sekilde kullanilmamistir...
  10. N

Arkadaslar merhaba efsane makine mi max 2 kullanicilarindan biriyim global stable son versiyonu kullaniyorum. Acayip bir bildirim sorunu var ve cozemedim bir turlu. Autostart menusunde uygulamalar otomatik baslatilmaya acik, bildirim izinlerinde izinlerin hepsi acik fakat hala instagram twitter...
  11. N

Rom [ MIUI V8 - 7.4.27 ][Gionee Elife E3] GM Discovery 4-16Gb [Ücretli Rom Desteği]

valla cuzi bir miktarsa veririm abi sw33king in romu o kadar iyiydi bildigin firma guncellemes gibi yani
  12. N

Rom [ MIUI V8 - 7.4.27 ][Gionee Elife E3] GM Discovery 4-16Gb [Ücretli Rom Desteği]

ustad general mobile 4g ye de lineageos uzerinden miui cikarsan dehset olurdu senin romu ben discovery de bayagi kullandim
  13. N

Rom değiştirme hastalığı

bu hastaligi rom gelistirmeye cevirebilirsiniz :D
  14. N

Haber mi max 2 miui10 global beta guncellemesi geldi.

twrp ye gerek yok hocam ama kilit acik olmali yoksa mi flash tool hata veriyor
  15. N

Haber mi max 2 miui10 global beta guncellemesi geldi.

sitesinde fastboot romu linki geldi official bootloader unlock edilmis olanlar ordan mi flash tool ile yukleyebilir
Üst Alt