naim9 kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım Redmi Note 7 Miui Ekranından Sonra kapanıyor

Arkadaşlar İyi Günler, Redmi note 7 cihazım kendiliğinden kapandı ve mi yazısını geçtikten sonra miui ekranına gelip az bir animasyondan sonra tamamen kapanıyor, yeniden başlamıyor bootlop değil, Fastboot açılıyor , recovery açılıyor, miui ekranından sonra tamamen shutdown oluyor telefon...
  2. N

Soru Redmi Note 7 Dual Rom ?

Arkadaşlar İyi günler Redmi note 7 cihazım'da eu miui 12 rom kullanmaktayım, oyunlarda özellikle pubg'de düşük fps sorunları ve takılma sorunları var ama batarya gayet iyi gidiyor, note 7 için pixel rom'da pubg akıyor ama genel kullanımda batarya çok az gidiyor, android cihazlarda dual boot...
  3. N

Yardım Sıvı Teması

Sefa Hocam hastanedeki bir yakınımdan saf alkol vermesini rica ettim kırmadı sağolsun verdi diş fırçasıyla iyice temizledim kurumaya bıraktım kuruması ortalama ne kadar sürer . teşekürler . 1533473457 cok teşekürler hocam ilgilendi sağolsun
  4. N

Yardım Sıvı Teması

arkadaşlar 2 hafta önce telefonuma su döküldü ve telefon o gündür açılmıyor telefonu tamire verdim ve açılmıyor dediler garantisi yoktu geri gönderdiler bugün telefonu bilgasayara taktığımda sadece flaş ışığı yanıyor bunun sebebi nedir
  5. N

Rehber zhutiden tema indirme

hocam iyi günler indirdik temayı güzel ama çinçe :D nasıl düzeltiriz onu
  6. N

Yardım Parmak İzi Tuş Görevini Degiştirme

Teşekkürler
  7. N

Yardım Parmak İzi Tuş Görevini Degiştirme

Arkadaşlar bildiğiniz gibi yeni güncellemeyle mi5 e dokunmatige hafif dokunulduğunda anamenuye atıyor acaba dokunmatigin hafif dokunulduğunda bir geriye gitme tuşu olarak ayarlanabilir mi sağ tuşun görevini koyabilirmiyiz ?
  8. N

Mod Xiaomi Mi5 Stereo Hoperlor Mod

hocam versyon 3 çıktı onuda eklerseniz :)
Üst Alt