naim kullanıcısının son içeriği

1. N

Mod Mi Band 4 Türkçe Büyük Font

Yazı font küçük hala ? Büyük font lazım bana. Türkçe olmasada olur. Türkçe karakter yeterli.
  2. N

Xiaomi mi Band 4 son güncelleme ile artık türkçe oldu!

Yazı karakteri küçülmüş sanki
  3. N

Mod - Mi Band 4 Türkçe (Stabil) v65

Mi band 4 Türkçe dönmesi evet ama Türkçe karakterler hala görünmüyor.
  4. N

Yardım Mi Fit 2.0.0.4 Güncellemeden sonra titremiyor

Merhaba, Mi Fit uygulamam 3.5.4 görünüyor bileklik kendini güncellediğinde sürüm 2.0.0.4 olduktan sonra telefon gelen aramalar da bileklik artık tepki vermiyor. Bileklik tepki hiç vermiyor. Bluetooth bağlantısı telefona yakın olmasına rağmen kopuyor hemen. Mi Fit uygulamasını açtığımda...
  5. N

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Siparişi verdim ben en geç 1 aya teslim alırız. Ortadaki kısmı açıp yapıştıracağım. Memnun kalırsam yazarım. Kalmazsam kazırım :) iyi akşamlar
  6. N

Sipariş verelim sana güvenip :) problem olursada sağlık olsun. 1535300710 Gece modu zaten vardı diyorsun. Uygulama güncellemesi iOS da yeni geldi. Üstelik bende Türkçe kullanıyordum ve arayan ismi vs herşey sorunsuzdu. App Store de güncellendi 3 gün önce uygulama sürüm 3.4.6 olarak cihaz...
  7. N

Türkçe yapıyorsun evet ama uygulamaya gece modu geldi mesela tekrar çince oldu. Tekrar türkçe çeviriceksin vs. Bununla baş olunmaz ki? iOS kullanıyorum mesela türkçe yapamıyorsun var mı yöntem? Bu Türkçe tam ne zaman olur mesela mi band 2 türkçe sürüm geldi mi? İlk kez mi band 3 aldım. Bu arada...
Üst Alt