nailcetin14 kullanıcısının son içeriği

1. N

MIUI 14 Redmi Note 10 Pro - Global Kararlı V14.0.8.0. TKFMIXIM İndirme Bağlantısı

Merhbalar redmi 10 pro 14.0.2 enson gelen sürüm diger 14.04.14.0.8 140.9. gelmiş bana gelmedi otamatik olarak glabal versiyonu gelirmi pilde iyileşme varmı indirenler cevap yazarsa tşk
  2. N

Yardım Redmi Note 10 Pro Şarj Sorunu

Merhabalar bir çok kiş yazmış resmi 10 pro miuu 13 geldi kurdum 14.01 geldi kurdum ama ilk başta normeldi cihazın pil düşüşü hızlı azalıyor gece bekelemede bile uyku modunda bile aynı sorun azalıyor 2 aylık cihaz pil tasafruf modunda tutuyorum oyun oynamam arka pilanda açik yok malesef çare...
  3. N

Rom Xiaomi redmi note 10 pro max india için V14.0.1.0.TKFINXM çikmış. Modem dosyaı bulunul mu? Sweetin cihaz

Merhabalar redmi 10 pro cihazım mıuı 14 geldi kurdum pil şarsı bu sürümde hızlı düşüş yaşayanlar belirtmiş bendede aynı soru düzeltme sürüm gelebilirmi yada nasıl bir çözüm bulunur hızlı şarjın çözümü için
  4. N

Yardım Redmi note 9t güncelleme sonrası Google hatası

Merhbalar normel glabal muuı 13 geldimi size yoksa sizmi yüklediniz bana gelmedi
  5. N

Yardım Xioami redmi 5 plus çalışmıyor açılmıyor

Merhabalar benimde aynı sorun oldu batarya degişti şarj alıyor ama her türlü denedik açılmdı sizin nasıl olduda açıldı cevap 1612304520
  6. N

Soru Redmi 5 plus android 9(pie)

Merhbalar redmi 5plus için golabal anroit 8.1.0 üstü gelmedi 9.0.güncelleme yapan varmı acaba uyumlumu yükleyenler varmı radyo gidermi cevap yazan olursa iyi olur iyi günler
  7. N

Rom MİUİ 11. 04.00

1576436028 Twrp nedir uygulamamı pil için açıklama yazarmısınız
Üst Alt