nadir27 kullanıcısının son içeriği

1. nadir27

Çözüldü redmi note 12 pro 4g bootloader kilidi açılmıyor

Arkadaşlar bende sürümü düşürerek cözdüm pc den
  2. nadir27

Yardım Redmi note 12 pro plus 5gb bootlader kilidi

Evet malesef kapalı cıldırıcam
  3. nadir27

Rom Redmi Note 12 Pro (5G) / Pro Plus (5G) / Discovery (5G) [ruby] Endonezya HyperOS1.0.2.0.UMOIDXM İndirme Bağlantıları

Merhabalar Cihazım redmi note 12 pro plus 5g şimıuı sürümü 14.06.0smonix buna fake rom diyolar ben bun romu yüklesem bootlader acabilir miyim direk zıpla güncelleme yapıcma
  4. nadir27

Çözüldü redmi note 12 pro 4g bootloader kilidi açılmıyor

Kardeşim aynı sorun bendede var deli olucam benimkide redmi note 12 pro plus ne yaptıysam bootlader acamadım en son xiomi toplulugu izni aldım telefonu takıyorum yine aynı cıldırıcam
  5. nadir27

Yeniden merhaba şimdi telefonu sıfırladım hesap eklemeye çalışıyorum yine hata veriyor. Direnç yaptırmak istemiyorum bootloadet kilidi başka acma yöntemi yok mu eklenmiyor hesap
  6. nadir27

Arkadaş fake romsa napıcaz ben bunu anlamadım ben imea için acmak istiyorum lütfen yardım edin süre az kaldı 1709881214 Xiomi topluluğu acılış izni verdi lakin pc acamadım hata verdi
  7. nadir27

Merhabalar miuı global 14.0.6 kararlı 14.0.6.0. smomıxn çihazımı alalı 3 ay oldu cok mennunum. Sorum şu mi bootlader kilidi açamıyorum hesap eklenmiyor server diyor.(imea atmak için acmak istiyorum) Mi topluluguna girdim hesabı 5 level yaptım.Bootloade kilit acma izin verildi diyor ama telefonu...
Üst Alt