nacagu kullanıcısının son içeriği

1. nacagu

Yardım Mi 8 telefon sürekli kapanma acilma sorunu

Bende mi 6 da böyle bir sorun olduğunu biliyordum ama bunun power tuş olduğunu bilmiyordum. Neyse teşekkürler umarım daha iyi cihazlara sahip olursun
  2. nacagu

Teşekkürler. Senin cihazda mi 8 mi? Belki de bu sorun bu cihazda genel bir sorundur.
  3. nacagu

Senin dediğin gibiyse, tuş kendiliğinden düzeldi. Baktırmakts fayda var herhalde 1593803250 Cihaz garantisi yok malesef.
  4. nacagu

Şu an sorun düzeldi. Telefonun şarjı komple bitti daha açılma kapanma olayı gerçekleşmedi. Bu şekilde 3 saat kadar beklettim. Tekrar şarj cihazı bağladım. Açılır kapanırken kendiliğinden açıldı. Şu an telefon çalışıyor. Anlamadım sorun neydi nasıl düzeldi hiç bi şey anlamadım 1593801117 Power...
  5. nacagu

Hayır olmadı. Kendiliğinden bu sorun oldu
  6. nacagu

Hayir geçmiyor. Fastboot yazisi geliyor hemen telefon tekrar kapanip açılıyor. 1593785985 Bu sekilde telefonu pc ninde göreceğini düşünmüyorum.
  7. nacagu

Mi 8 eu beta kurulu cihazım kendiliğinden kapanip açılmaya basladi. Acikirken sadece Mi yazisi geliyor Miui yazisi gelmeden tekrar kapanıyor ve aybi seyler surekli oluyor. Telefon ne tam manasi ile kapaniyor ne de tam açılıyor. Twrp girmeyi denedim. Twrp yazisi geliyor sonra tekrar kapanıyor...
  8. nacagu

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Şimdi yüklenmiş
  9. nacagu

MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta / v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Ayarlar - gizlilik koruması - izin bildirimleri kapatınız
  10. nacagu

Bu durum bende de var. Güncelleme var diyor aynı paket çıkıp duruyor senin ki gibi
  11. nacagu

Burada yazılanları aynısını yaptım https://forum.miuiturkiye.net/konu/twrp-uzerinden-custom-ve-global-rom-guncelleme.58078/ 1588414785 bende de bu şekilde malesef
  12. nacagu

mi 8 için indirip yükledim. şimdilik tam ekran olarak kullanınca. ne geri gidebiliyorsun ne de ana sayfa. Navigasyon çubuğu açık kullanmak gerekiyor. indireceklerin bilgisine.. Mi 8 TELEFON
  13. nacagu

Rom Xiaomi.eu MIUI 12

ben şu an indiriyorum ama çok yavaş iniyor. 2 saat inmesini bekleyeecğiz. 50 mbit internette ............
  14. nacagu

teşekkürler elinize sağlık
  15. nacagu

Rom Xiaomi.eu MIUI 12

indirilmiyor ama
Üst Alt