naberadamim kullanıcısının son içeriği

1. naberadamim

Mi 5 Türk Telekom modem sorunu.

Başka fikri olan var mı ? Başka odaya gecsem Tek dişe düşüyor. Yok mu bu sorunu çözebilecek bir babayiğit. Düzgünce wifi kullanamıyorum.
  2. naberadamim

Sıkıntılı bir durum, update nasıl yapılır onu da bilmiyorum.
  3. naberadamim

Sadece bu modemde sorun yaşıyorum, diğerlerinde bir sıkıntı yok.
  4. naberadamim

Modemi kapatıp açınca internet hızlandı biraz fakat kopmalar oluyor gibi ve tam hızı alamıyorum. Modemin güncel olduğunu düşünüyorum, nasıl kontrol edilir onu da bilmiyorum. Modem yeni çünkü.
  5. naberadamim

Merhaba arkadaşlar, farklı modemlere bağlantı sağlarken sıkıntı yaşamıyorum. Türk Telekom modemine bağlandığım da ise internet hızı 20/kb yukarı çıkmıyor. Bildiğiniz internete bağlı olduğum halde yok gibi. Ne yapmalıyım ?
  6. naberadamim

Yardım Telefonu yeni aldım. (Mi 5)

Arkadaşlar telefonun bölgesini Rusya yapıp güncelleştirdim. İleride rootlayıp olacakları paylaşacağım.
  7. naberadamim

Nasıl yani ? Özelliği kullanabilirmiyim ? Rootladım halde ?
  8. naberadamim

Bir sorum daha olacak, unlock yapıp rootladıktan sonra mi cloud' dan cihazımı bul yapabilirmiyim ? Yoksa bu özellik devre dışımı kalır ?
  9. naberadamim

Peki sizce bu romun üstüne mi flashlayayım ? Yoksa Devolper Rom'u mu indireyim ?
  10. naberadamim

Şimdi de aklımda tek soru var, bu romu telefonu unlock yapmadan rootlayabilirmiyim ? Yoksa farklı bir rom mu kullanmam gerek ?
  11. naberadamim

Söylediğin gibi Rusyayı denedim ve hemen güncellemeyi görüp güncellemeyi yaptı. Sağ ol.
  12. naberadamim

Konu başlığını editledim, yardımcı olan ve olacak arkadaşları bekliyorum. Sağ olun.
  13. naberadamim

Bölgeyi denemek için yaptım, Cezayiri seçtim. Direkt olarka Cezayir (Sistem) olarak gözüküyor. Hindistan'ı seçtiğim de ise bölge kısmında gözükmüyor ve cihazı kapatıp açtım kontrol ettiğim de de gözükmüyor. Sorun nedir acaba ?
  14. naberadamim

Güncellemeyi kendisi uygulamadan neden kurmuyor ? Kurma yolu yok mu ? Cihaz sahtemi yoksa ?
  15. naberadamim

Cihaz Mi 5 Prime.
Üst Alt