n0mad kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım samsung ön kamerasını iptal etmek istiyorum?

samsung a23 ön kamerasını komple iptal etmek istiyorum bir uygulama program yönetimi var mı ? teşekkürler
  2. N

Rom Redmi Note 8 Pro Endonezya Kararlı V12.0.2.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

selam arama kaydetme ve nfc çalışıyormu acaba bu rom da ayrıca paylaşım için teşekkürler
  3. N

Rom Redmi Note 8 Global Kararlı V11.0.10.0.PCOMIXM İndirme Bağlantısı

Bu güncellemeden sonra üst bildirim paneli inmiyor sizde de bu sorunu yaşayan var mı?
  4. N

Yardım Kilit Ekranında Bildirim Panelinin İnmemesi

Bende de aynı sorun oluştu redmi note 8 kullanıyorum
  5. N

Soru Miui 11.0.10.0 guncellemesinde gelen uygulamalar

Evet benimde öyle kasıyor 1601136595 Hızlı sarj 2 tane simgesi yok artık bende tek simge koyulmuş
  6. N

Soru Redmi note 8 kendi kendine dokunma

Aynı sorun bende de oluyor saçma yerlere basılı duruyor birde bu aralar kendi kendine telefon kapanıyor sizde de böyle bir şey oldu mu? Çözüm buldunuz mu?
  7. N

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar dokunmatik arada bir kendi kendine bir yerlere basıyor kasıyor gibi ekranı kapatıp açınca yada telefonu restart yapınca düzeliyor global rom kullanıyorum garantili CİHAZ acaba servise yollasam mı? İleride çok sorun yaşatır mı
  8. N

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar merhaba üst bar'a konum bilgisini gösteren kısaltmayı (aç/kapa) koymak istiyorum. fakat bir türlü bulamadım. (wifi,fener,uçak modu vs.) olan üst kısayoldan bahsediyorum. bunun bir yolu var mı? global rom kullanıyorum. Ayrıca kendi tarayicisini iptal edip chrome kullanmak istiyorum...
  9. N

Yardım redmi note 3 wifi açılmıyor

selam arkadaşlar ilk öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum hayırlı cumalar benim redmi note 3 telefonun wifisi açılmıyor pasif sönük gözüküyor ayarlardan girdiğim de açılıyor gözüküyor fakat wifi ağına erişilemiyor daha sonra geri çıktığımda tekrar kapanmış oluyor umarım anlatabilmişimdir...
  10. N

Yardım redmi note 3 pro ekran değişimi

note 3 pro gold İSTANBULDAYIM
  11. N

Yardım redmi note 3 pro ekran değişimi

Telefon elimden düştü ekranı kırıldı tuz buz oldu belli kısmı ama hala çalışıyor fakat haliyle değiştirmek lazım türkiyede ki tüm satıcılara baktım orjinal ekran bulamadım. aliexpress de orjinal bulmakta sıkıntı gibi acaba nasıl bu ekranı değiştirebiliriz* daha önce tecrübe etmiş arkadaşlar yada...
  12. N

Satış Tamir, yedek parça, servis, NANO KAPLAMA, Cam değişimi

redmi note 3 pro ekran değişimi ne kadar olur tşkl
  13. N

Kernel Redmi Note 3 Sd "Çift Tık ile Uyandırma"

cevap buldunuz mu bilmiyorum ama ben tüm cevapları okuyamadım ben bu sorunu smart launcher kullarak çözüyorum. bilginize.
Üst Alt