mzo69 kullanıcısının son içeriği

1. mzo69

Soru Mi Smart Band Pro 7

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Smart-Beyaz-Ak%C4%B1ll%C4%B1-Bileklik/dp/B0BBN6GQ96/ref=sr_1_6?adgrpid=120444250466&gclid=CjwKCAiAy_CcBhBeEiwAcoMRHAAaTJIS_CqcGuZlbX0jZn4yPdEAygJuWPwy6EGTaY2XFu64i1IEAxoCzQEQAvD_BwE&hvadid=514610744836&hvdev=c&hvlocphy=1012782&hvnetw=g&hvqmt=e&hvrand=4367338135192...
  2. mzo69

Soru Mi band 4 arayüz tasarım.

Fresh - Xiaomi Mi Band 4 | 🇺🇦 AmazFit, Zepp, Xiaomi, Haylou, Honor, Huawei Watch faces catalog Bu sitede saat yüzleri mevcut. Bunlardan beğendiğinizi bilgisayara indirip, "RawImageMode" programındaki "WatchFace" nin üstüne bıraktığınızda paketi açarak içinde düzenlemeler yapabilirsiniz...
  3. mzo69

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba redmi 9 cihaz kendi kendine hat görmeme sorunu oldu. cihazı fabrika ayarlarına döndürünce, imei gitti galiba. Aynı zamanda yeniden kurmaya kalkınca google servis hatası nedeni ile kurulum yapılmıyor. Yardımcı olabilirmisiniz. H.kadioglu,
  4. mzo69

Yardım Ahize ses problemi

https://play.google.com/store/apps/details?id=speakercleaner.removewater.fixsound.speakerwatercleaner&hl=en_US&gl=US Bu programı indirip deneyin, kulaklıktan ses gelip gelmediğine bakın. Ses gelmiyorsa donanım arızalıdır. O zaman servise vermeniz gerekecek. Çalışıyorsa yazılımsal bir sıkıntı...
  5. mzo69

Yardım Ahize ses problemi

Tozlanmıştır, fırça, veya koli bandı ile temizlemeye çalışın.
  6. mzo69

Yardım Telefonla konuşurken sürekli ses kesilmesi yaşama

Kendi sim kartınız ile eşinizinkini değiştirerek telefonları deneyin. Eğer aynı telefonda kesilme devam ediyorsa, donanımsal arıza vardır. Servise götürürsünüz. Bazen sim kartlarda da problem olabiliyor. Sorunun telefon mu, sim kart mı olduğunu tespitten sonra, ona göre çözüme gidilir.
  7. mzo69

Yardım Uygulamlar 8 saniye sonra açılıyor mi9t

Benim telefonumda öyle bir sorun yok. Cihazınızda kullanılan programlar ile ilgili bir sorun olabilir. Arka planda çalışan birşeyler ağırlaştırıyor olabilir.
  8. mzo69

Uygulama Bildirim ışığı olsun Samsung note 4 de olduğu gibi

Ayarlar menüsünde, her zaman açık ekran & kilit ekranı menüsünde, bildirim geldiğinde ekranı yakıp söndürme seçeneği mi11 lite'de yokmu?
  9. mzo69

Gcam [TÜRKÇE] Google Kamera 7.4.104 - NGCAM 2.0 Final

Config dosyası download klasörüne iner. Bir yere atmanız gerekmiyor. kamerayı açın fotoğraf çekme tuşunun sağına, boşluğa basın, bir pencere açar ordan dosyanın olduğu yere download klasörüne gidip, config dosyasını seçin.
  10. mzo69

Yardım Sildiğim videolar depolamada yer kaplamaya devam ediyor

Yok hocam öyle değil. İnternetten filim indirip, seyrediyor sonra siliyordum. Ama bir müddet sonra aynı senin dediğin gibi telefonda yer kalmadı. Ayarlar - Depolamadan bakınca olmayan video dosyalarının yer kapladığını gördüm. Denediğim başka program ve yöntemlere rağmen bulamadım videoları. Bir...
  11. mzo69

Yardım Sildiğim videolar depolamada yer kaplamaya devam ediyor

Aynı sorunu yaşadım. File master adlı dosya yöneticisini indirip, görünmeyen videoları bulup, o program ile sildim. Artık olmuyor. Denemeni tavsiye ederim.
  12. mzo69

Yardım Redmi 9C saçma sorun?

Kullandığınız tema kaynaklı olabilir. Telefonun kendi temasına dönüp, telefonu aç-kapa yaparak deneyin.
  13. mzo69

Yardım Ekranın kendi uyanması

KKilit Ekranını, çift dokunma ile açmayı pasif yaparak deneyiz.
  14. mzo69

Tema En iddialı tema-Classic Bedrigo

Telefonun hava durumu programına bir kez girerseniz, bilgiler güncellenir.
  15. mzo69

Çözüldü Mi 9T'de Ön Kamera Açılırken Morluk Normal mi?

Ayarlara girip arama kısmına ön kamera efektleri yazarsanız, çıkan menüden kapanıyor.
Üst Alt