mytic17 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi Yüksek Seviye Merkezine Gönderildi

Merhabalar bende cepporttan kvk garantili pocophone aldım. Ekranın sağ ve sol kenarlarında aşağı yukarı sürüklerken kayıp oluyor .Sizde nasıl bir arıza vardı. Servise gönderirken nasıl bir yol izlediniz.Ekran değişimi sorunu çözdü mü ?
  2. M

Çözüldü Pocophone F1 Multitouch sorunu

Merhaba bende ki sorun hala devam ediyor .Siz nasıl çözdünüz ?
  3. M

Yardım Ön kamera hatası

Bende de aynı özçekim yaparken arkada ki kişi bulanık çıkıyor .
  4. M

Diğer Poco F1 ''Pie''Güncellemesinden sonraki değişiklikler

Hepsiburadadan aldığım cihazın ön kamerasının arızalı çıkması sonucu cihazı iade etim. Cepporttan yeni bir poco aldım.Son güncellemeyi yükledim, dokunmatikte ki sorunun devam ettiğini farkettim.Ortadan sürüklediğim zaman akıyor, kenarlarda takılma yapıyor bu sorunu çözen var mı ?
  5. M

Yardım Acil hepsiburada iade, pocophone f1 ön kamera arızası

Hangisine güvenicez ozaman kvk almak mı daha mantıklı delta garanti mi ?
  6. M

Ayın 8 inde hepsiburada ya gönderdiğim arızalı telefon iadesi için bugün iade onayı geldi paranın hesabıma yatacağı söylendi.Belki cayma dilekçesi ile gönderdiğim için oldu bilemiyorum ya da oradaki yetkilerinin insafına geldim. Tekrar pocophone f1 almayı düşünüyorum ama alsam mı bilemedim.
  7. M

Yardım Yeni aldığım telefonun kamerası arızalı çıktı

Merhabalar geçen hafta cuma günü yeni aldığım pocophone f1 cihazımı selfie kamerası ile karanlık ortamda deneme yaparken yatay çizgiler çıktığını fark ettim.Hepsiburada cihazın pakedinin açıldığı için iade almayacaklarını servise gönderip rapor almam gerektiğini söyledi .Arızanın videosunu...
  8. M

Soru Poco F1 ve Mi 8 Arasında Kaldım Görüşlerinizi Merak Ediyorum

Bende kameranın yazılımsal değil fabrikasyon bir hata olduğunu düşünerek iade etmek istedim. Hepsiburada delta servise göndermemi istedi ,bende daha bir gün bile kullanmadığım cihazı servise göndermek istemediğimi söyledim ,jelatinleri açıldığı için 2. el durumuna düşüyormuş alamayız falan...
  9. M

Soru Poco F1 ve Mi 8 Arasında Kaldım Görüşlerinizi Merak Ediyorum

Arkadaşlar geçen hafta cuma günü poco f1 aldım hepsiburada satıcısından ,selfie kamerası ilekaranlık ortamda video veya foto çekmek istediğiniz zaman videodaki gibi yatay çizgiler çıkıyor. Alan arkadaşlarda da böyle bir sorun var mı test edermisiniz ?Şuan telefonu iade etmeye çalışıyorum...
  10. M

Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkürler. Ürünü yasal olarak cayma hakkımı kullanmak istediğime dair dilekçe yazdım bir kopyasını hepsiburada genel merkezine iadeli taahhütlü yolladım.Diğer dilekçeyi de faturayla beraber telefonun içine koydum sistemden talep oluşturup gönderdim bakalım...
  11. M

Arkadaşlar cuma günü hepsiburada satıcısından almış olduğum pocof1 elime ulaştı.Telefon hızlı güzel derken kurulum yaptım vs . karanlık ortamda selfie denemesi yaptım yaparken ekranda yatay çizgiler belirdi . Hepsiburada müşteri hizmetlerini aradım telefonu yeni aldığımı böyle bir sorun olduğunu...
  12. M

Ön kamera da fotoğraftaki gibi çizgiler sürekli geçiyor bu sorun yazılımsal mı donanımsal mı ?cihazi cuma günü aldım .kamerayı ilk denediğimde böyle bir sorun yoktu bugün farkettim , Hepsiburada ya iade etsem kabul ederler mi ?
  13. M

10.0.4.0 nolu sürümü yükledim dokunmatik sorunu çözülmedi .Bu sorunu çözebilen var mı ?
  14. M

Ben telefonla beraber biraz kaba olsa da tank diye geçen kılıflardan ve 5d ekran koruyucu aldım ikisinde uyumlu oldu memnunum.
  15. M

Merhabalar arkadaşlar cihazı yeni aldım güncelleme olarak V10 1.4.0 nolu güncelleme var yapanlar memnun mu sorun varsa üzerinde ki sürümde kalayım.Ekranda dokunmatik sorunu bana gelen cihazda da var güncellemeyle geçen bir şey mi ?
Üst Alt