MySun kullanıcısının son içeriği

1. M

(2 Adet) Nohon Mi5 Batarya BM22

Sensör olmayanlar sabit 25°C oluyor diye biliyorum, şarj süresi ve ekran süresi nasıl memnun musunuz? Elinizdeki pil için fiyat verebilir misiniz.
  2. M

(2 Adet) Nohon Mi5 Batarya BM22

Sıcaklık sensörü çalışıyor mu? Hızlı şarj aktif mi? Bende alacağım ama kargo ücreti çok geldi AliExpress de. Hayırlı olsun.
  3. M

Soru Mi 5x

Note 4 un bi değiştiği bu cihaz için neden mi5 ismini kullanmışlar anlamadım. Mi5s ile aynı fiyatlara çıkar, note 4 bile 1000 lira üstü hala sitelerde.
  4. M

Yardım Xioami Power Bank 10000 mah Sorunu ?

GM 5 plus, type C olduğu için kendi kablosu değil tabi, ugreen kısa kablo. Kendi aleti 2300 üzeri.
  5. M

Yardım Xioami Power Bank 10000 mah Sorunu ?

2000mA veriyor bendeki power bank. Başka telefonlarla deneyin bence, tabi 2000mA desteklediginden emin olun.
  6. M

Soru Quick Şarj

HB den mys garantili aldım qc3.0 ve dönüştürücü ile geldi, ama 70 dakikada şarj olmadı hiç, telefon kapalı denemedim hiç.
  7. M

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

3 haftadır mesaj gelmedi bana, gerek ye yok global rom u attım nasılsa :)
  8. M

Rom -Güncel- Mi 5 Global Stabil ve Beta Orijinal Türkçe Romları (Miui 8 Stabil Yayınlandı !)

Bir önceki mesajda yapmanız gereken şeylerin olduğu link var.
  9. M

Rom -Güncel- Mi 5 Global Stabil ve Beta Orijinal Türkçe Romları (Miui 8 Stabil Yayınlandı !)

https://mobile.donanimhaber.com/xiomi-cihazlar-icin-stock-rom-yukleme-bootloader-gerekmez--122240032#122240032 Bu işlemleri yapınca Türkçe ve güncelleme alan bir telefonunuz olacak. Not: anlatım bana ait değil, ben uyguladım oldu, sizde faydalanin diye ekledim.
  10. M

Sadece isim yazın, tek kelime, bende yapamamıştım :)
  11. M

7.2.8.0.0 vardı bende de, global yazsada çakma Çin romuymus. (Numaranın yanındaki yazılarda CN yazıyor) https://mobile.donanimhaber.com/mi5-stock-rom-yukleme-bootloader-gerekmez--122240032#122240032 Bu yöntemle miui 8 yükledim bootloader falan yapmadan.
  12. M

Teşekkür ederim, Ahmet yazdım oldu.
  13. M

Bir fikri olan varmı?
  14. M

Adımı kabul etmiyor, neden olabilir?
  15. M

Rom MIUI 8 Global Kararlı Rom Güncellemesi (30.08.2016)

Telefonun açık olma ihtimali var mı? Nasıl öğrenebilirim?
Üst Alt