mystico kullanıcısının son içeriği

1. mystico

MIUI 14 Xiaomi.EU V14.0.9.0 Nitro | Android 13

Arkadaşlar çagri cevaplandığında titreme özelliği bende çalışmıyor. Ayrıca sessizde titret özelliğide çalışmıyor. Ama bildirim geldiğinde titreme çalışıyor. Böyle sorun yaşayan varmı acaba benden başka yada çözümü bilen birisi
  2. mystico

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Redmi note 11s için IMEI tamir ucreti ogrenebilirmiyim. Birde uzaktan yapılıyormu bilgi verirseniz sevinirim
  3. mystico

Yardım iPhone telefona android rom yukleme

Burada yapmışlar ama pek performans alamamışlar
  4. mystico

Soru Mi9T/K20 Mart 2022 hangi rom kullanılır?

Arkadaşlar android sürümü düşürürken antirollback sorunu çıkıyormu mi 9t de
  5. mystico

Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

hocam şöyle açıklayayım hiç bir şekilde twrp yükleyemiyorum. pitchblack twrp içinde twrp yüklü olması lazımmış bildiğiniz kısır döngü
  6. mystico

hem manuel hem tek tuşta aynı hatayı veriyor. Pitchblack denemedim
  7. mystico

FAILED (remote: 'This partition doesn't exist' hatası alıyorum sürekli tüm twrp sürümlerinde ve orange foxta aynı şekilde hata aldım
  8. mystico

Yardım Mi 9t ulaşılamıyor

Hattınız Vodafone mu
  9. mystico

Mod Youtube Vanced[Youtube Arkaplanda Çalıştırma ve Reklam Engelleme]Root-No Root

YouTube vanced tan televizyona yansıtınca reklam sorunu yaşayan varmı. Telefonda sıkıntı yok ama ne zaman yansitsam reklam çıkıyor.
  10. mystico

Yardım LG Thinq Açılmıyor

Hocam önce magisk ayarlardan magisk hide ı etkinleştirin SS attığınız ekranda yukarıda beliricektir
  11. mystico

Yardım Mersin'den Malatya'ya tren var mı ?

Tren var hocam ama direkt mersinden yok. Önce trenle Mersinden Adana'ya geleceksiniz oradan Malatya trenine bineceksiniz.15 dakika da bir Mersinden Adana'ya tren var 1628009005 Bunlarda seferler hocam
  12. mystico

Yardım Mi 10 T yeni imei atma sonrasında VoLTE sorunu

İmeinin hangi telefona ait olduğunun konuyla bir ilgisi yok. IMEI sadece bir kimliktir.
  13. mystico

Yardım Deji batarya

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-9t-deji-batarya-degisimi.106374/ Bu konuya bakabilirsiniz
  14. mystico

Sohbet Yurtdışı Redmi NOTE 10 Plaka İşlemi Hakkında!

Peki alıcı bulabilecekmisiniz kapanmasına az bir süre kalmış bir cihaza.
Üst Alt