myigitoguz kullanıcısının son içeriği

1. myigitoguz

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Hocam selam, bildirimler ve kontrol panelini nasıl böyle yaptınız? Temadan mı kaynaklı?
  2. myigitoguz

Yardım Poco X6 Pro Pil Sorunu 🔋

Hocam bence kullanımdan kullanıma farkediyor bu durum. Misal bende oyun yok ağırlıklı twetter, wp, arama vb var. 2 günde 1 takıyorum neredeyse şarja.
  3. myigitoguz

Yardım Kısıtlanmış Ayar

Merhaba, konu biraz eski ama benim dün güncelleme oldu fakat güncellenince uygulama silindi. Bende aynen yüklemeyi getsapp den yaptım. Fakat bu zamana kadar saatle telefon arasında bağlantı sorunu olmamasına rağmen şimdi kendi kendine bağlantı kopuyor uygulamaya girmedende bağlanmıyor. Belli bir...
  4. myigitoguz

Çözüldü Kontrol paneli değiştirme

Bende Mi6 dan x6pro ya geçtim. Direk hyperos ile geldi cihaz ama dediğiniz gibi alışmak zor oldu. Benim sıkıntım şu; gelen bildirimlerde android i seçerseniz bildirimlerin simgeleri siyah beyaz oluyor kayan pencerede de içeriğe bakmak için yanında ok işareti çıkıyor pencerenin altında da zaten...
  5. myigitoguz

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Hocam merhaba, durum çubuğunun tema adını öğrenebilir miyim?
  6. myigitoguz

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Evet hocam root yok aynı zamanda magisk de yok ben sandımki bu yöntemle bunlara gerek kalmadan dediğiniz gibi yükleyebilir im sanmıştım. Galiba rootlamak ve magisk gerekecek gcam için ama bende o işlere girmek istemiyorum. Yardımınız için çok teşekkür ederim.
  7. myigitoguz

Peki hocam sonrasında arkadaşın diğer konuda bahsettiği gcam apk sını sadece telefona yüklemem yeterli olacak mı? 1590325489 Birde hocam mt Manager ile dediğiniz dosyayı açmaya çalıştım desteklenmiyor diyor aynı zamanda root browser indirdim onlada sadece bir formatta açtı ama içinde hiçbir...
  8. myigitoguz

Miui11 stabil de olmuyor hocam denedim. Level 3 aktif olmuyor.
  9. myigitoguz

Hocam peki ben eu Stable miui11 kullanıyorum. Bu dediğiniz şekilde kod ile aktif edebilir miyim camera apı2 yi ve sonrasında google camerayı nasıl yükleyebilirim?
  10. myigitoguz

Soru Mİ6 MIUI 12

Peki eu stabil gelecek mi hocam?
  11. myigitoguz

Peki mi 6 için eu stabil çıkacak mı acaba?
  12. myigitoguz

Uygulama MIUI 12 Super Canlı Wallpaper v2.0 [Editlendi]

Hocam inşallah başka kilit ekranda da kullanmanın bir yolunu bulursunuz.
  13. myigitoguz

Soru Mİ6 MIUI 12

Hocam eu acaba Mi6 için stabilinide çıkartır mı?
  14. myigitoguz

Hocam şu varsayılan kilit ekranı haricinde başka bir kilit ekranda çalıştırmaz mıyız acaba? Çünkü şarj oluyor yazısı siyah çıkıyor ve hh:mm formatında değil saatte. Biliyorum küçük şeyler bunlar ama benim sinirimi bozuyor drunk~~
  15. myigitoguz

Bende sadece kilit ekran varsayılan temanın kilit ekranında çalıştı onun haricinde sorun yaşamadım.
Üst Alt