myfreddy kullanıcısının son içeriği

1. myfreddy

Çözüldü Mi10t pro mikrofon hışırtılı ve ses gitmeme sorunu...

Telefonu güncelledim tekrar gitti ses aynı şekil oluyor kafayı yiyecem bunun yazılımını nasıl bulabilirim
  2. myfreddy

Karşı tarafa gıcırtı gidiyordu dün yazılım atıldı şuan hiç bir sorun yok çok şükür
  3. myfreddy

Şuan işlem yaptırdığınaz beri sıkıntı varmı
  4. myfreddy

Yardım Mi 10t Hışırtı Sesi Lütfen yardım

Aynı bu şikayeti gibi oluyor adam videoda atlatmış http://www.sikayetvar.com/xiaomi/xiaomi-mi-10t-mikrofon-sorunu#expl1
  5. myfreddy

Sohbet Organ Bağışı-Teşvik

kardeş hepsini bağış yaparsan mezarın nere olacak ve nasıl imam seni yıkayacak :))
  6. myfreddy

Sohbet Dubai'de Xiamio Mi 10T Alınırmı?

yok öyle değil mesela dubaiden aldı kutuyu felan atacak ordan telefonu cebine katıp bu telefonu burada kullanıyorum diyecek öyle getirecek..
  7. myfreddy

Yardım mi repeater 2 bağlanmıyor

cihazda mavi ışık yanması lazım bu cihazların bir kısmı sorunlu benimkide seninki gibi sorunlu bir tane kuzene aldık sorunsuz kuruldu fakat benimki seninki gibi karışık :)) ama bağlanıyor 2 senedir kullanıyorum sen uğraş yapatsın :)
  8. myfreddy

Yardım Telefonun sürekli yeniden başlatması

Hard Reset denedinmi?
  9. myfreddy

Yardım mi repeater 2 bağlanmıyor

cihazda küçük bir delik var reset diye ona ışık kapanana kadar bas, sonra tekrar kurulum yap, normalde hata versede yine kuruluyor, wifi ayarlarına gir şifreyi gir bağlanacaktır sorunsuz, bendede böyle oluyor. bide yakınana gel öyle dene
  10. myfreddy

tmm arkadaş getirecek bende burada kayıt yaptıracağım olmaz mı öyle? Gümrükten geçince herhangi bir müdahale yapıyorlarmı?
  11. myfreddy

1 kere getirme hakkı yokmu zaten.
  12. myfreddy

linkde gördüğünüz gibi hocam yada bir yanlışlık var bende bilen birisi aydınlatırsa sevinirim banggod sitesinde 4 bin tl sharaf DG'de 3160tl gariplik var yada dubai hiç vergi almıyor galiba 1612594235 telefoncularda 3850 3900 civarı 700 800tl farkı var
  13. myfreddy

Selamun Aleyküm arkadaşlar 3 gün sonra arkadaşım dubai'ye gidecek bana telefon getirecek gelirken orada fiyatı 1644 aed yani 3160tl linki burada -- Xiaomi Mi 10T 5G 128 GB Cosmic Black Dual Sim Smartphone -- sizce buradan almalımı baya uygun bide gümrük falan vs ne kadar ücret çıkar?
  14. myfreddy

Sohbet POCO F2 Pro Hakkında Yardımcı Olacak Varmı?

ben birazdaha bekleyip mi 11 alacağım ekranı 120hz :) yada mi 10t alacağım şimdilik mi11 çok pahalı
Üst Alt