mvsyrsln kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Redmi Note 8 Pro Arka kamera sorunu

Garantisi var ama çok uzak ve çok uzun sürüyor bu durum. Yedek telefon durumum yok maalesef. Bir de telefonculardan biri şey demişti, Redmi Note 8 Pro un kamerası 4lü şekilde satılıyor diye. Nette baktım 2 li olarak var, bu konuda Bi bilginiz var mı?
  2. M

Yani değişmesi mi gerek?
  3. M

Merhabalar, yaklaşık 3 hafta önce telefon evde çok da yüksek mesafe olmamasına rağmen düştü, ondan sonra kamera sol üstü ve sağ altı bulanık göstermeye başladı ve netleme sorunu baş gösterdi. Üstelik bunu 64 mp ve portre modunda da yapıyor, büyük ihtimalle ana kameraya bağlı olduğu için. Bunun...
  4. M

Soru Mi5 cayır cayır

Çok ısınıyor maalesef, eline alan "yanmış bu" diyor. :) MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. M

Soru Mi5 cayır cayır

Ne var ki? Var şuan magisk. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. M

Soru Modlu Google Play Store Hakkında

Merhabalar, lucky patcher'ın sitesinde gezerken gözüme çarptı bu meret, merak da ettim. Nasıl yükleniyor, ne işe yarıyor, önerir misiniz? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. M

Yardım Rootlu telefona Google Camera yükleme

Gcam modlu apk derken? Nette gcam mod apk diye mi aratacağım ?
  8. M

Yardım Twrp ten dosya yüklerken mi logosunda takılı kaldı

Recovery sürüm derken? Direk global full rom değil mi?
  9. M

Yardım Devamlı durduruldu hatası

Mevcut romu indiriyorum şu an, nasıl yapacığımı anlatabilir misiniz size zhmet?
  10. M

Dediğinizi yaptım ama yine aynı sanırım, yine üç nokta soldan sağa gidip duruyor, açılan bir şey yok...
  11. M

Nereden indiriyorduk hocam onları size zahmet bi yol gösterseniz, bir de zipi direk telefonun ana klasörüne atıp direk install mı diyoruz?
  12. M

Valla onu hatırlamıyorum ama 18 idi sanırım
  13. M

Açılmadı hocam, Miui 10 son sürüm idi Mi5'te, acemiliğe denk geldi program yüklerken böyle oldu işte. :) Brick olmasın da, sıfırdan kurmaya bile razıyım şu an. :)
  14. M

V 6.0.1
  15. M

Hala açılmadı hocam, napacağız? Brick mi oldu şimdi telefon? 1545493484 Evet
Üst Alt