mvrucu123 kullanıcısının son içeriği

1. mvrucu123

Uygulama YouTube ReVanced Extended - Music | 29.03.2024

Root yok hocam az önce yeniden yükledim yine aynı 1691923168 Arm7 mi arm 64 mü kurmalı?
  2. mvrucu123

Maalesef hocam oradan ne değişiklik yaparsam yapayım olmuyor. Sizde normal mi çalışıyor?
  3. mvrucu123

Merhaba arkadaşlar uygulamayı kullanıyorum da hani zaman düğmesinden videoyu ileri sararken küçük önizleme çıkıyordu ya son sürümde o artık görünmüyor çözümü bilen var mı?
  4. mvrucu123

Ana Başlık Xiaomi 11T - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Hocam imei yazılımla kolayca hallediliyor mu yoksa direnç değişimi ile mi gerçekleştiriliyor?
  5. mvrucu123

Ana Başlık Xiaomi 11T - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Arkadaşlar cihazı almak istiyorum ama şu imei olayı nedir tam olarak 5100 lira gibi bir para vereceğim artısı eksisi nedir yardımcı olur musunuz?
  6. mvrucu123

Soru Rom önerisi 2022

Uzun zamandır ios kullandığım için uzağım mesela bu romu kurmak istersem en pratik yol hangisidir acaba?
  7. mvrucu123

Soru Rom önerisi 2022

Biliyorum romla ilgili detaylı bilgilere sayfasından ulaşabilirim ama telefonu babam kullandığı için pil ısınma sensör gibi sorunlar oluyor bu romlarda deneyimlediniz mi acaba? 1644134569 Biliyorum romla ilgili detaylı bilgilere sayfasından ulaşabilirim ama telefonu babam kullandığı için pil...
  8. mvrucu123

Soru Rom önerisi 2022

Arkadaşlar babamda bu cihaz mevcut ve epey yavaşlamış global rom kurulu kutu çıkması yani bu cihaza şu an en hızlı ve en sorunsuz rom hangisidir yardımcı olabilir misiniz?
  9. mvrucu123

Ana Başlık Mi 10T Lite Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri ve [ Kullanıcı Yorumları ]

Hocam ekran sürenizi bekliyorum bir de normal internette gezerken takılırken bi drop vs uygulamadan atma sorunları oldu mu Instagram'da kasma gibi
  10. mvrucu123

Ana Başlık Mi 10T Lite Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri ve [ Kullanıcı Yorumları ]

Drop girme oyunlarda bi yavaşlama ısınma sorunu varmı veya ses kısılması hoparlörde çünkü benimki baya yüksek şu an 1618602661 Hocam birde ekran sürenizi atma imkanınız varmıdır
  11. mvrucu123

Hocam hangi sürümde kullanıyorsunuz android 11 sürümüne geçmeyi düşünüyorum 12.0.1.0 diye geçiyor 1618583731 Hocam 12.0.1.0 da böyle bir durum var mıydı bir de bu sürümde telefonun şarjı stabilizasyonu nasıl ben 12.0.8 deyim de geçmeyi planlıyorum Android 11 e
  12. mvrucu123

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda cihazı alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Cihaz kutudan 12.0.6 sürümü ile çıktı ve şu an performans pil ve ısınma tarzı gibi herhangi bir sorunu yok acaba son sürümde durum nedir?
  13. mvrucu123

Rom Redmi Note 8 Global Kararlı v11.0.8.0 PCOMIXM İndirme Bağlantısı

Son sürümde pil durumu nasıl toparladı mı?
  14. mvrucu123

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Android 10 ile birlikte miui 12 gelmezse android 10un bize ne faydası olacak ki?
Üst Alt