muzo_0709 kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Evet çünkü global stabil orjinal yüklüydü
  2. M

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

şu şekilde bir sorunum var redmi 5plus kullanıyorum delta garantili bundan 6 ay önce sabah kalktığımda telefon calismiyordu durduk yere telefonu gonderdım delta ya bana Anakart yandı dediler üzerindeki Anakart değişim yapıldı mee7 di yeni takılan meg7 Anakart oldu ve buna Fabrikasyon yazılım...
  3. M

Güncelleme Redmi 5 Plus MIUI10 Global Stable V10.0.4.0.OEGMIFH Güncelleme Değişiklikleri ve Linkler

Hocam işte sorun burda hangi romu yuklerisem yukleyeyim imeilerim ve anabant sürümüm siliniyor ve anabant bilinmiyor yazıyor hepsinde telefon kullanılmıyor simkart görmüyor o yüzden haftalık beta kurdurdum bir abimize sadece o şekilde yapabildik
  4. M

Rom Redmi 5 Plus Anakart Değisimi Sonrası Güncelleme Hatası

Bl kilidim açık hocam yazdıgım gibi stabil rom yükleyin cevap tüm imeilerim ve anabant sürümüm siliniyor ve bilinmiyor yazıyor delta bile bu sorunu çözemedi
  5. M

Rom Redmi 5 Plus Anakart Değisimi Sonrası Güncelleme Hatası

şu şekilde bir sorunum var redmi 5plus kullanıyorum delta garantili bundan 6 ay önce sabah kalktığımda telefon calismiyordu durduk yere telefonu gonderdım delta ya bana Anakart yandı dediler üzerindeki Anakart değişim yapıldı mee7 di yeni takılan meg7 Anakart oldu ve buna Fabrikasyon yazılım...
  6. M

Yardım Redmi 5 plus MIUI 10.3.1 güncelleme hatası

7. M

Güncelleme Redmi 5 Plus MIUI10 Global Stable V10.0.4.0.OEGMIFH Güncelleme Değişiklikleri ve Linkler

8. M

Çözüldü TWRP Her Şeyi Sıfırlama Sonucu Hata

Hocam bana da yardımcı olur musunuz imeiler duruyor ama anabant sürümü bilinmiyor yazıyor telefonumda bu yüzden telefon simkart görmüyor
  9. M

Selam arkadaşlar benimde redmi 5 plus telefonum var servise gitti anakart değişimi yapıldı ve geldi mui 9 sürümü ile güncelleme yapınca imei uçuyor 2 kere imei uçuyor diye gönderdim şimdi güncelleme yapamıyorum yaparsam imei uçacak ne yapabilirim yardımcı olur musunuz lütfen
  10. M

İnceleme R5+ MIUI 10.0.4.0 Güncellemesi

Dosyalar dan download rom yazar o klasör için de
  11. M

Ota da olsa download klasörüne atar o yüzden sordum kardeşim
  12. M

kardeşim link var mı
Üst Alt