muzo125 kullanıcısının son içeriği

1. M

Tema MIUI Theme Designer Türkçe Anlatım

Biran önce bir çözüm yolu bulmak gerek yoksa kafayı yiyecem bu 3.parti uygulamaları desteklenmeme hatasını almaktan
  2. M

23 Nisan'a Özel Gearbest İndirimleri - Miband 2 sadece17.99$

Kodların süresi dolmuştur uyarısı veriyor
  3. M

Rehber MIUI Theme Editor İle Üçüncü Parti Hatası Veren Temaları Yükleme

Artık MIUI tema editör ile yüklenemiyor temalar, başka bir çözümü varmı acaba?
  4. M

Rom Mi 5s Plus'a MIUI V9.5.2.0 Global Stable Rom Geldi

Miui Temalar uygulamasındaki temalar eski sürümlerde ki gibi yükleniyor, ancak 3. Part temalar hatasını alanlar MIUI tema edition uygulamasıyla indirdikleri temaları yükleyebiliyolardı, yeni sürümle birlikte artık 3.part temalar yüklenmiyor, bu forumda bile birçok arkadaş tema tasarlıyordu şimdi...
  5. M

Rom Mi 5s Plus'a MIUI V9.5.2.0 Global Stable Rom Geldi

Yükledikten sonra içe tema aktarma hata bildirimi veriyor, MIUI tema edition ile de tema yüklenemiyor
  6. M

Rom Xiaomi Mi 5 V.9.5.2.0 Kararlı Geldi

Mi 5s plusa geldi yükledim tema yüklenemiyor, MIUI tema edition ile dahil hiç bir şekilde tema yüklenemiyor
  7. M

Güncelleme Mi5s Global Stable 9.5.2.0 (NAGMIFA) yayınlandı

mi 5s plus a geldi yükledim, temam silindi içe tema aktarmayı seçtiğimde hata bildirimi çıkıyor, MIUI tema edition ile de kurulamıyor 3 parti kaynaklardan indirmeler yüklenmiyor yazısı çıkıyor
  8. M

Tema İos 11 V3 (VSM MOD) Tema Alakadarnya Miui 9 Uyumlu

Kusura bakma hocam, çok güzel tema severek kullanıyorum
  9. M

Bendeki uygulamalarda bu şekil
  10. M

Çok güzel olmuş teşekkurler VSM hocam ellerine sağlık, yldrm51 arkadaşımızın instigram da yaşadığı sıkıntıyı ben WhatsApp ve play storede yasiyorum...
Üst Alt