muzaffer_coskun_ kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru senkrazyon

Çift simde mi senkrazyon yapılamıyor. Nasıl yapılır. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. M

Yardım Google Play Store sertifikalı değil hatası

İy akşamlar siz formda yazılanlara bence bir gözden geçirin madem bu kadar basit bana cevap verene kadar bu konuda sıkıntı çekenler yardımcı olun ben telefonumu servise götürdüm ve anında düzeltip verdiler.genede bilgilendirme için teşekkürler. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. M

Yardım Google Play Store sertifikalı değil hatası

Merhaba bende mi5 var aynı hatayı ben dede veriyor du servise götürdüm tekrar yazılım yüklendi ve sorun çözüldü servise götürün.iyi akşamlar. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. M

Yardım Ses

Teşekkür ederim kontrol edicem MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. M

Yardım Ses

Birine telefon açtığımda sesi kontrol ediyorum ama çözüm bulamadım MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. M

Yardım Ses

Daha önce böyle bir şey yok tu MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. M

Yardım Ses

karşıdan gelen ses kısık MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. M

Yardım Ses

Ses kısık MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. M

Yardım Volte iptal oldu

Ben kimseyle dalga geçmem benim ekranında böyle bir sorun oluştu yardım istedim 1 senelik garantisi var buyuzden forma yazdım MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. M

Yardım Volte iptal oldu

Ne yapmalıyım MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. M

Yardım Volte iptal oldu

Arkadaşım ilk yazdığım volte sorununu çözdüm ekranın sol üst köşede sarı leke var bunu nasıl çözülür MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. M

Yardım Leke

Mi 5 telefonumun sol üst köşesinde sarı leke oluştu. bu konuda ne yapmalıyım MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. M

Yardım Volte iptal oldu

Faturayla lekenin alakası nedir MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. M

Yardım Volte iptal oldu

bölge yazılmış o volte olacak tı MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. M

Yardım Volte iptal oldu

Sarı leke ekranda bölgeyle alakası yok leke için bir önerin varmı MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt